kapital.kz

У Казахстані продовжили "жовтий" рівень терористичної небезпеки ще на 5 місяців

  Комітет національної безпеки Казахстану своїм рішенням продовжив термін дії жовтого рівня терористичної небезпеки за підсумками двомісячного розслідування терактів в Актобе

  У Казахстані антитерористичний центр заявив про продовження терміну дії помірного ("жовтого") рівня терористичної небезпеки на території країни до 15 січня 2017 року включно. Про це йдеться у повідомленні Комітету нацбезпеки республіки.

  "Антитерористичний центр республіки Казахстан повідомляє про продовження терміну дії помірного ("жовтого") рівня терористичної небезпеки на території країни до 15 січня 2017 року включно", - повідомляє прес-служба.

  Нагадаємо, у Казахстані був оголошений "жовтий" рівень небезпеки після нападу озброєних осіб у місті Актобе в північно-західній частині країни. Тоді загинули 28 людей.

  18 липня 26-річний житель найбільшого міста Казахстану Алмати Руслан Кулекбаєв відкрив вогонь по групі офіцерів поліції і Комітету національної безпеки. У результаті нападу загинули дев'ять людей. Нападник, якого затримали і звинуватили в тероризмі, вбивстві й замаху на вбивство, за словами посадовців, заявив, що вбивав правоохоронців, бо ненавидить їх.

  Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв назвав напад "терористичним актом".

  Попередній матеріал
  У НАЗК заявили, що система е-декларування 100% запрацює з 15 серпня
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку стріляли в мусульманського імама
  Теги:
  Loading...

  Експерт розповів, чи є "спільний знаменник" у спробах переворотів у Туреччині, Вірменії та Казахстані

  Стрілянина в Казахстані: загинули троє поліцейських та свідок

  Спецоперація в Казахстані: силовики оточили вокзал

  Стрілянина в Казахстані: загинув один поліцейський, ще двоє постраждали