ЄС Україна
ЄС Україна capital.ua

Євросоюз закликав якнайшвидше сертифікувати систему е-декларування в Україні

  В ЄС зазначили, що створення робочої системи є "важливим елементом для протидії корупції" згідно з зобов'язаннями, які взяла на себе Україна

  Європейський Союз закликає якомога швидше сертифікувати систему електронного декларування в Україні. Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні в Facebook.

  "Ми дуже розчаровані і занепокоєні неповним запуском системи електронного декларування статків НАПК минулої ночі без необхідної сертифікації. Система електронного декларування повинна бути сертифікована з метою забезпечення кримінальної відповідальності за надання неправдивих свідчень", – мовиться в повідомленні.

  Крім того, в ЄС зазначили, що створення робочої системи є "важливим елементом для протидії корупції" згідно з зобов'язаннями, які взяла на себе Україна.

  "Наскільки нам відомо, немає ніяких істотних підстав для відмови від сертифікації. Сертифікація повинна бути надана без подальших затримок", – наголосили в ЄС.

  Нагадаємо, в Адміністрації Президента України сподіваються, що система електронного декларування повноцінно запрацює з вересня. Про це заявив завідувач відділу департаменту інформаційної політики АПУ Володимир Горковенко.

  Попередній матеріал
  СБУ оголосила у розшук колишнього топ-менеджера банку "Київська Русь", який вкрав $44 млн
  Наступний матеріал
  Збірна України з баскетболу U16 здобула третю перемогу на Чемпіонаті Європи
  Теги:
  Loading...

  Система е-декларування повноцінно запрацює з вересня – АП

  Реєстр електронних декларацій буде відкритий 16 серпня

  Представник України в ПАРЄ заявив, що подасть свою декларацію до системи тільки після її сертифікації

  У Харківській області чиновника ДФС затримали на хабарі в 500 тис. грн