Адміністрація Президента 5.ua

Система е-декларування повноцінно запрацює з вересня – АП

  На перевірку системи потрібно півроку

  В Адміністрації Президента України сподіваються, що система електронного декларування повноцінно запрацює з вересня. Про це заявив завідувач відділу департаменту інформаційної політики АПУ Володимир Горковенко, передає РБК-Україна.

  Так, чиновник підкреслив, що на перевірку системи потрібно близько півроку.

  "Тут є бачення ІТ-ішників, етап перевірки програми на предмет злому, доступ сторонніх осіб, проблеми витривалості – все це забирало стільки часу, скільки це розроблялося. Вона розроблялася півроку. Відповідно, стільки ж потрібно часу, щоб її перевірити. Але в ідеалі хотілося б вірити, що це почне працювати з вересня", – розповів він.

  Крім того, він підкреслив, що винуватцем у зриві запуску системи електронного декларування є не Президент Петро Порошенко або інші високопоставлені чиновники, а розробники.

  "Розробники програми, яка повинна забезпечити повноцінне функціонування цієї системи, зробили свою роботу неякісно. Тут намагаються перекласти з хворої голови на здорову. Звинувачують Турчинова, Президента, Гройсмана. Але чому всі мовчать, чому розробники зробили діряву програму, яка не дозволяє належним чином запустити електронне декларування", - наголосив він.

  Нагадаємо, на думку виконавчого директора організації "Transparency International Україна" Ярослава Юрчишина, запуск системи електронного декларування без атестата відповідності сприятиме приховуванню реальних доходів чиновників.

  Попередній матеріал
  Представник ГУР: Ми не виключаємо силовий сценарій з боку РФ
  Наступний матеріал
  СБУ оголосила у розшук колишнього топ-менеджера банку "Київська Русь", який вкрав $44 млн
  Теги:
  Loading...

  У НАЗК розповіли, чи зможуть на основі даних із нинішньої системи е-декларування притягати чиновників до відповідальності

  Представник Єврокомісії: Сертифікат безпеки для системи е-декларування – ключова вимога ЄС

  Гройсман призначив службову перевірку за фактом запуску системи е-декларування

  Головні недоліки несертифікованої системи е-декларування: загрози та можливі наслідки