finance.bigmir.net

Держсекретар Кабміну розповів, як нараховують надбавки держслужбовцям

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" державний секретар Кабінету міністрів України Володимир Бондаренко розповів, як нараховують надбавки держслужбовцям

"Зараз змінюється державна служба і зараз для нас важливо змінити її таким чином, щоб бути державним службовцем в Україні було престижно. Бо на сьогоднішній день у нас державний службовець досить розмито престижна професія, ніхто не хоче йти на державну службу, бо низькі зарплати, ряд обмежень, 24/7 ти маєш бути готовим до будь-яких викликів. І за ту платню, яку на сьогоднішній день отримує державний службовець, звичайно, мало хто на це хоче йти, напевне тільки ті, що хочуть щось змінювати", - зазначив Бондаренко.

"У державних секретарів 13 тисяч оклад, до цього може бути надбавка за інтенсивність роботи і премію. Це десь близько по 100%, тобто близько 30 тисяч гривень він отримує на руки. А після реформи вже державні службовці почнуть одержувати доплати від 30 до 45 тисяч. Це буде нормальна зарплата. І це не просто зарплата, а й підвищені вимоги до них. Бо ми кажемо, якщо ми людям даємо заробляти більше, то звичайно має бути і віддача така сама. Тобто є чіткі показники ефективності за оцінкою яких і будуть нараховуватись відповідні доплати", - пояснив він.

Повну версію інтерв'ю дивіться у відео:

Попередній матеріал
Інспекція на Оболоні: Кличко незадоволений, обіцяє покарати винних
Наступний матеріал
Рейд на дорогах: на Волині майже місяць пильнуватимуть за водіями та школярами
Loading...

Уряд затвердив нові розміри грошового забезпечення військовим з 2018 року

Кабмін призначив нового керівника космічного агентства

Луценко про свою зарплату: "Знаю, це багато, але я ці гроші відпрацьовую"

Гройсман розповів про початок політичного сезону та пріоритетні реформи для уряду

Засідання Кабінету Міністрів - завершено

Реформа міністерств: Саєнко розповів про набір нових фахівців-реформаторів