5 канал

Інспекція на Оболоні: Кличко незадоволений, обіцяє покарати винних

Перевіряли столичні чиновники, зокрема, дитячий садок - на нього витратили 16 млн гривень з бюджету

У четвер, 31 серпня, міський голова столиці Віталій Кличко провів інспекцію дитсадка на Оболоні. Результатами залишився вельми незадоволений і доручив провести розслідування витрачання бюджетних коштів на реконструкцію будівлі, передає "5 канал" . 

За словами Кличка, чотири роки дитсадок був закритий на реконструкцію. З міського бюджету на його ремонт виділили 16 мільйонів гривень. Утім, оглянувши заклад, міський голова залишився незадоволеним і якістю ремонту, і облаштуванням території, й меблями у дитячих кімнатах та застарілим обладнанням.

Голова КМДА також наголосив – винні отримають покарання.

"Пофарбували, помазали для того, щоб привабливо виглядало, але якщо глибше копнути -це не той стандарт. Вже є питання і до голови району, і до підрядників. Будемо зараз робити усе, щоб швидко виділити ті моменти, для того щоб діти вже йшли у нормальний садок", - прокоментував Кличко.

"Садочок розрахований на 185 дітей, що дає нам змогу розвантажити наповненість нашого мікрорайону. У нас буде відкрито 9 груп. В кожній групі по 20 дітей раннього віку, і по 25 дітей старшого дошкільного віку", - повідомила директор дошкільного навчального закладу № 585 Аліна Руденко.

За словами очільника столиці, що до кінця року в Києві мають відкрити 10 оновлених дитсадків та три школи.

Та це не всі результати інспекції Оболонського району. Так, було ухвалено рішення звільнити керівника однієї з житлово-експлуатаційних дільниць через невиконання службових обов'язків. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, відтепер у міськраді щомісяця складатимуть рейтинги ЖЕДів, а найгірших керівників - звільнятимуть.

Крім того, Пантелеєв перевірив прибирання прибудинкової території на вулиці Малиновського. З'ясувалося, що у будинку протікає дах, на стелях - пліснява, у підвалах - щури, а ліфти не працюють. Посадовець заявив, що візьме цей будинок під власний контроль та вимагатиме, щоб там навели лад.

Як відомо, два тижні тому у столиці запровадили щотижневе прибирання найбільш забруднених прибудинкових територій. Щочетверга комунальники чепурять подвір'я 60 будинків. Ініціативу почали втілювати після підвищення майже удвічі тарифів на послуги із утримання будинків. Киянам, у домівках яких досі не прибирають, радять звертатися на гарячу лінію міської адміністрації.

"Оболонський район у нас не гірший, а один з найкращих, і тим не менш, ми йдемо на такі жорсткі рішення. По іншим районам буде так само, якщо ми будемо бачити таку картину. Проблема дійсно є. Ті звернення що ми отримали на гарячі лінії від жителів цього будинку, абсолютно об'єктивні, і що стосується прибирання, і що стосується взагалі зовнішнього виду, утримання підвалів - все дійсно дуже погано", - відзначив заступник голови КМДА.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Унікальні плаваючі клумби: яка краса з'явилась у столичному парку – ФОТО

Попередній матеріал
"Стелю колода тримає": чи відкриється на 1 вересня школа у Жовнині
Наступний матеріал
Держсекретар Кабміну розповів, як нараховують надбавки держслужбовцям