Лун.ua

"Рейтинг комунальників": у КМДА розповіли, як звільнятимуть глав ЖЕД

У міській адміністрації обіцяють звільняти керівників 10 найгірших дільниць по місту

Поточні ремонти у багатоповерхівках відтепер узгоджуватимуть з мешканцями будинків. Про це повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Олександр Малихін, передає "5 канал".

За його словами, кияни можуть відправляти свої пропозиції на електронну скриньку міської адміністрації або ж звертатися до керівної компанії.

"Ремонти буде погоджувати уповноважена особа. Ця уповноважена особа може перевіряти якість надання послуг, підписувати акти виконаних робіт, які сьогодні є складовою виконаного тарифу, і брати участь в обговоренні плану ремонту по своєму будинку, якщо ж такої уповноваженої особи немає, то мешканці можуть звернутися до органу самоврядування населення, яке є у них на території", - пояснив Малихін.

Посадовець також повідомив, у столиці вже розробили план розвитку житлово-експлуатаційних дільниць. Один із елементів - це можливість киян контролювати роботу комунальників. На основі звернень мешканців будинків міська влада формуватиме загальноміський рейтинг ЖЕДів.

Його публікуватимуть на сайті міської адміністрації. Керівників 10 найгірших дільниць обіцяють звільняти.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Озеленення на мільйон: у Києві на Солом'янці відкрили оновлену площу – ФОТО

Попередній матеріал
Консул: Зниклого українця немає серед офіційно затриманих у Білорусі
Наступний матеріал
Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшають на понад 1000 гривень