Безвізовий поїзд
Безвізовий поїзд facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшають на понад 1000 гривень

  Про таке зменшення вартості квитка домовились українські та польські залізничники

  Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшають більше, ніж на тисячу гривень. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці". 

  "Подорожі залізницею до країн Європейського Союзу стають доступніші. З 3 вересня 2017 року за домовленістю українських та польських залізничників знижено вартість квитка на поїзд №67/68 Київ-Варшава-Київ", - йдеться у повідомленні.

  Як стало відомо, вартість проїзду з Києва до Варшави становитиме 1340 грн. Нині ж вартість квитка дорівнює 2441 грн.

  "Безвіз відкрив нові можливості для мешканців України і "Укрзалізниця" сприяє подорожам до Європи та розвитку туризму. Гнучка тарифна політика, співпраця з нашими закордонними колегами дозволяє створювати привабливіші умови для пасажирів. Ми розвиватимемо міжнародне сполучення і надалі", – прокоментував рішення в.о. голови правління ПАТ "УЗ" Євген Кравцов.

  Як відомо, потяг № 67 Київ-Варшава відправляється із Києва о 16:52 та прибуває до польської столиці о 08:29. У зворотному напрямку потяг №68 Варшава-Київ (час місцевий) відправляється із Варшави о 16:01 та прибуває до Києва о 08:35.

  Безкоштовно залізницею у міжнародному сполученні можна перевозити ручну поклажу вагою 36 кілограмів, нагадують в "Укрзалізниці".

  Як додають в "УЗ", вартість проїзду залежить від курсу євро на дату придбання квитка та може дещо змінюватись, залежно від курсових коливань.

  Попередній матеріал
  "Рейтинг комунальників": у КМДА розповіли, як звільнятимуть глав ЖЕД
  Наступний матеріал
  Чи бути пішохідному Подолу: Кличко відповів на скарги водіїв
  Loading...