http://www.u-incognito.kiev.ua

Чи бути пішохідному Подолу: Кличко відповів на скарги водіїв

Міський голова запевняє, що думки киян-водіїв будуть почуті та враховані

Столична влада обіцяє скласти перелік пішохідних вулиць в історичній частині Києва, враховуючи думки киян-водіїв. У цьому запевнив міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу "UA.Перший".

"Ми зараз проводимо експеримент, у рамках якого перекрили частину Подолу та зробили її пішохідною. Це історична частина міста. І в багатьох європейських містах є такі пішохідні зони, - зазначив Кличко та додав, - Так, не всі задоволені. У людей, які звикли їздити через Контрактову площу та Сагайдачного, це викликає невдоволення".

Водночас, Кличко запевнив, що після завершення експерименту столична влада врахує всі думки та ухвалить остаточне рішення: залишити пішохідною більшу частину історичного Подолу, де кияни зможуть прогулятися і відчути атмосферу нашого міста, чи все-таки обмежитися кількома пішохідними вулицями.

Нагадаємо, згідно рішення КМДА, Контрактова площа та вул. Сагайдачного стали тимчасово непроїзними. Міська влада вважає, що таке рішення створить "комфортний пішохідний простір в історичній частині Подолу".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Квитки на потяг Київ-Варшава здешевшають на понад 1000 гривень
Наступний матеріал
Від 1 вересня КПВВ "Станиця Луганська" працюватиме в іншому режимі
Loading...