http://ostarbeiter.vn.ua/

Кабмін змінив постанову про зарплати чиновникам

  Були внесені поправки до постанови від 18 січня 2017 року

  Уряд вніс зміни до своєї постанови "Питання оплати праці працівників державних органів". Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

  "Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. №15 "Питання оплати праці працівників державних органів". Зокрема, схему посадових окладів на посадах державної служби за групою 5 оплати праці доповнено посадою заступника керівника апарату місцевої держадміністрації", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, стало відомо, що норми пункту 5 примітки до Схеми посадових окладів на посадах держслужби щодо підвищення посадових окладів на 20% за здійснення фахової та юридичної експертизи проектів нормативно-правових актів поширено на керівних працівників, головних спеціалістів, державних експертів Апарату Ради РНБО.

  "У схемі посадових окладів працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, виключено посаду фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою", – додали у відомстві.

  За рішенням уряду, керівники самостійних секторів, керівники апаратів місцевих державних адміністрацій, самостійних структурних підрозділів апарату місцевих державних адміністрацій прирівняні до групи 4 оплати праці. А до групи 5 оплати праці відносять також заступників керівників апаратів місцевих державних адміністрацій, самостійних структурних підрозділів апарату місцевих державних адміністрацій.

  Нагадаємо, наприкінці січня у Держстаті розповіли, на скільки зросла реальна зарплата українців.

  Попередній матеріал
  На адмінмежі з окупованим Кримом виявили військового-зрадника ЗСУ
  Наступний матеріал
  Це для них ви "Чорна бригада", а для нас – світле військо: Порошенко нагородив бійців 72-ї бригади

  У Держстаті розповіли, на скільки зросла реальна зарплата українців

  ВР провалила голосування за підвищення зарплат нардепам

  Після зростання мінімальної зарплати ніяких скорочень для бюджетників не буде – міністр соцполітики