ДБР на Печерську
ДБР на Печерську Фото Ганни Писаренко

ДБР у Печерському районі зареєстроване за фейковою адресою: що з'ясували депутати "ЄС" під час перевірки (оновлено)

Читайте по-русски
Депутати вважають, що відомство перенесли сюди, аби справи ДБР передавати саме до Печерського суду, який ухвалюватиме потрібні владі рішення

Народні депутати від "ЄС" Артур Герасимов і Володимир Ар’єв разом з адвокатом Ігорем Голованем прийшли до будівлі ДБР за адресою вулиця Панаса Мирного, 28. Саме сюди з кінця 2020 року перенесли адміністративний блок ДБР. Хоча будівля занедбана, а за інформацією нардепів, немає навіть договорів про електропостачання. 

"Зараз народні депутати України Герасимов і Ар’єв хочуть реалізувати права народного депутата, передбачені законом, а саме вирішити питання про невідкладний особистий прийом з керівником ДБР Сухачовим у цьому чудовому місці, у будівлі на Панаса Мирного, 28", – пояснює адвокат.

Депутати вважають, що відомство перенесли сюди, аби лишатися у Печерському районі і справи з ДБР передавати до Печерського суду, який ухвалюватиме потрібні владі рішення.

"Є документ, що фактично здійснюється діяльність ДБР тут. Це зроблено тому, що ця структура намагається будь–яким чином за допомогою фальсифікацій залишатися начебто під юрисдикцією Печерського районного суду", – зауважує Головань.

А місцеві мешканці кажуть, що з цієї будівлі кілька разів зносило частину даху під час сильного вітру. Усередині купи піску і порожні приміщення.

За словами адвоката Ігоря Голованя, насправді офіс ДБР знаходиться у Шевченківському районі, і його слідчі мали б подавати клопотання відповідно до Шевченківського районного суду.

"Рішенням нинішнього керівника ДБР Сухачова було змінено місцезнаходження ДБР в Єдиному реєстрі юридичних осіб. Це місцезнаходження – ми тут знаходимося, вулиця Панаса Мирного, 28. І ми  маємо офіційні відповіді ДБР на інформаційні запити, в яких стверджується, що фактична діяльність, фактичне керівництво ДБР відбувається тут. У цій чудовій будівлі, у цьому "розкішному центральному офісі" ДБР фактично "працює" пан Сухачов і певно що інші працівники ДБР", – іронізує Головань.

"Нарешті спробуємо відкрити ці двері і зробити роботу ДБР відкритою. А крім цього перевірити, чи не страждають працівники від темряви і холоду, тому що згідно з відповідей на адвокатські запити з’ясувалося, що для цієї будівлі тепло та електрика не оплачуються. Всередині лежать декілька тон піску, можливо якийсь доказ у справі", – припускає Артур Герасимов.

Володимир Ар‘єв намагається додзвонитися за телефонами, вказаними в наклеєному папірці на закритих дверях.

"Двері виявились наглухо зачиненими, попри робочий день. На казенне скло варварським чином приклеїли телефони ДБР без жодної поваги до державного майна. За одним номером 044–2946463 вперто не брали трубку. На другому, 044–2946426, адресу, де сидить керівництво ДБР не могли з‘ясувати 15 хвилин", – говорить Ар’єв.

"Вони не змогли зараз відповісти по телефону на дуже просте питання: де ваша адреса, де ви розташовані. Це свідчить, що вони забрехалася, вони цинічно ставляться до громадян України, до основ держави і права. І якщо ми бачимо таке ставлення зараз до основних базових речей в законодавстві, то можете уявили собі, що Зеленський і команда роблять із законами і КПК в процесі роботи під вивіскою ДБР", – зауважує Володимир Ар‘єв.

"Придворні слідчі Зеленського завжди вирішують справи у портновсько–печерському суді. Але от проблема: фізично ДБР розташоване на Петлюри, 15, а це далеченько від Печерського району. Тому, ДБРці в офіційних паперах всім пишуть, що керівництво сидить на Печерську, за адресою Панаса Мирного, 28", – резюмує Ар’єв.

ОНОВЛЕНО: За іронією долі, надвечір цього ж дня на офіційному сайті президента Зеленського з’являється указ №40/2021 "Про державну охорону Державного бюро розслідувань". Володимир Зеленський постановляє "визначити важливим державним об'єктом, що підлягає державній охороні, будинок Державного бюро розслідувань та прилеглі до нього території по вулиці Симона Петлюри, 15, у місті Києві", тобто фактично визнає – ДБР знаходиться у Шевченківському районі.

"Навіть президенту Зеленському відомо, що адреса Державного бюро розслідувань: вул. Симона Петлюри, 15, у місті Києві", – написав з цього приводу адвокат Ігор Головань у своєму блозі на "Українській правді".

Читайте також: ДБР просить Печерський суд не розслідувати справу проти Зеленського через загибель морпіха Журавля 

 

Попередній матеріал
Справа Шеремета: суд залишив Антоненка під вартою
Наступний матеріал
Суд змінив запобіжний захід Сергію Стерненку
Loading...

ДБР просить Печерський суд не розслідувати справу проти Зеленського через загибель морпіха Журавля

Відстороненого голову КСУ Тупицького знову не пустили на роботу – включення з-під суду

Голова КСУ не визнає підозру від ДБР – але готовий отримати її від Венедіктової

ДБР оголосило підозру голові КСУ Тупицькому

ДБР встановлює, чи перевищив службові повноваження поліцейський, який застрелив чоловіка в Маріуполі

Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження через "кнопкодавство" за призначення Шкарлета