ДБР
ДБР 5 канал

ДБР досі не змогло вирішити, хто керуватиме розслідуванням у справах Майдану

Читайте по-русски
Результати мали оприлюднити вже сьогодні на сайті бюро, але інформації поки немає

ДБР досі вирішує, хто керуватиме розслідуваннями у справах Майдану. Визначається з кандидатом спеціальна комісія відомства. Результати мали оприлюднити вже сьогодні на сайті бюро, але інформації поки немає.

Сам же конкурс спочатку планували провести в закритому режимі. Та після розголосу у ЗМІ у ДБР організували трансляцію. Під час першого етапу, який відбувся минулого тижня, претендентів перевіряли на знання законодавства. Найбільше балів серед п'ятьох кандидатів набрали Віталій Драгунов і Роман Крупка, які мають досвід роботи в управлінні спецрозслідувань. А також Олег Пересада, який вів розслідування воєнних злочинів. Другим етапом була співбесіда.

Голова організації "Родини Героїв Небесної Сотні" зауважує: під час її проведення не міг поставити запитання кандидатам. Тож від керівника департаменту родичі загиблих на Майдані чекатимуть звіту за перший місяць роботи.

"На превеликий жаль, ми були на співбесіді як спостерігачі, не мали права запитувати. Дуже неприємно було спостерігати особисто мені, що були такі люди, які не мали ніякого відношення до розслідування справ Майдану, і їх якимось чином намагалися протягувати, а тим людям, які займалися справами Майдану, навіть на деякі питання, які самі ж ставили, не дали можливості відповісти", – розповів голова громадської організації "Родини Героїв Небесної Сотні" Юрій Аксенин.

Нагадаємо, раніше в ГО "Родини Небесної Сотні" прокоментували призначення Володимиром Зеленським на посаду заступника голови Офісу президента Олега Татарова. Заявили, що влада вкотре пробиває моральне дно та засвідчує зневагу до європейських демократичних цінностей, законів України та гідності.

Попередній матеріал
Дубінський створив фейки про "повій на Майдані" та брав гроші з Клименка за їх розкручування – Bihus.Info
Наступний матеріал
"Логіка цієї влади – це логіка дурня": Ар'єв розказав усі подробиці "вагнергейту" та про свою повістку до ДБР
Loading...

"Це державна зрада" – "ЄС" звертається до СБУ та ДБР через проросійські заяви Фокіна

Справа "вагнерівців": слідчі ДБР допитали журналіста Бутусова – включення

Журналіст Бутусов прийшов на допит у ДБР – включення

Авіакатастрофа Ан-26: ДБР допитало понад 40 свідків та призначило 25 генетико-молекулярних експертиз

ДБР викликало на допит журналістів Яніну Соколову та Бутусова – причина

Людська недбалість, несправна техніка чи її неналежне обслуговування – чому сталася страшна авіатроща на Харківщині