Активісти перекрили ще одну залізничну гілку 5 канал

"Давайте не шукати чорну кішку в темній кімнаті" – Тандіт про блокаду Донбасу

Радник очільника СБУ Юрій Тандіт прокоментував блокаду Донбасу

В ефірі "5 каналу" Юрій Тандит заявив, що підприємства, які зареєстровані в Україні, але знаходяться на території ОРДЛО, заплатили в бюджет України за 2016 рік майже 32 млрд грн.

"Ми повинні приймати рішення, пам'ятаючи, що за лінією зіткнення знаходяться наші співгромадяни. Так ось, за 2015 рік підприємства, які зареєстровані в Україні, де діє закон, але знаходяться на території ОРДЛО, заплатили в бюджет України майже 20 млрд грн, за 2016 рік – 31 млрд 700 млн грн. Можу сказати, що в тому числі військовий збір – близько 800 млн грн. Ці підприємства заплатили, щоб наші воїни могли захищати цілісність України", – повідомив Тандіт.

"Ми повинні пам'ятати, що за лінією зіткнення теж наша територія. Так, там зараз дуже багато провокаторів, у тому числі з території сусідньої держави, які нам заважають возз'єднатися. Але там так само багато сумлінних людей, які чесно платять податки в бюджет України. Давайте не шукати чорну кішку в темній кімнаті, де її можливо й немає. Я вам говорю цифрами про те, що ці підприємства сплачують податки", – додав він.

Попередній матеріал
Францію критикують за зволікання з безвізом для України
Наступний матеріал
Помер старший брат лідера Північної Кореї: існує версія вбивства отруйними дротиками
Loading...

ЄС: Від блокади в зоні АТО страждатимуть українці по обидва боки лінії зіткнення

Нардепи звернулися до Турчинова із проханням скликати РНБО через "блокаду Донбасу"

Через "блокаду Донбасу" українці можуть залишитися без електрики – нардеп