Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) НАЗК / Facebook

Через ректора Сумського вишу НАЗК направило вимогу Гриневич: про що там йдеться

  Також НАЗК винесло припис Голові Конституційного Суду України, Голові Державного агентства рибного господарства України та направило до суду 2 протоколи стосовно депутата Київської міської ради

  Національне агентство внесло 3 приписи високопосадовцям та направило до суду 2 адмінпротоколи стосовно депутата Київради про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Про таке повідомляє прес-служба НАЗК.

  Так, Національне агентство направило вимогу Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич вжити відповідних заходів та ухвалити рішення для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у ректора Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрія Лянного, у підпорядкуванні якого працюють особи, пов’язані з ним родинними стосунками, а саме: дружина, брат та дружина брата.

  Окрім того, приписи винесені Голові Конституційного Суду України Станіславу Шевчуку стосовно судді КСУ Сергія Головатого, який не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі, а також Голові Державного агентства рибного господарства України Ярославу Бєлову за неподання чи несвоєчасного подання декларацій підпорядкованих йому осіб.

  Також Національне агентство направило до суду 2 протоколи про адміністративні правопорушення щодо депутата Київської міської ради Максима Конобаса, який не повідомив про наявний у нього реальний конфлікт інтересів та проголосував за затвердження порядку денного Київської міської ради, до якого включено питання передачі земельної ділянки суб'єкту господарювання, засновником якого є сам депутат. 

  Попередній матеріал
  Безвізовий потяг: Чехія планує продовжити маршрут поїзда "Прага-Краків" в Україну
  Наступний матеріал
  Підвищення тарифів на послуги "Укрзалізниці" несе загрозу економічному зростанню України – директор фонду Блейзера

  У МОН розповіли про здобутки цього року та плани на наступний

  Безвізовий потяг: Чехія планує продовжити маршрут поїзда "Прага-Краків" в Україну

  Вхурделило й вкучугурило: через великий сніг у 6 областях України обмежили рух транспорту – карта

  "Війна примусила нас виявляти любов": як Філарет приймав вітання на церемонії у Володимирському соборі

  Як спланувати незабутню відпустку: топ-порад від досвідченого мандрівника – відео

  Біля Криму почав патрулювання американський літак-розвідник