Володимир Омелян
Володимир Омелян фото прес-служби Мінінфраструктури

НАЗК внесло приписи Кубіву, Мартинюку та Омеляну

Приписи Національного агентства з питань запобігання корупції є обов’язковими до виконання

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи першому віце-прем'єру Степану Кубіву, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та в.о. міністра аграрної політики Максиму Мартинюку. Підставою для цього стало невиконання їхніми підлеглими вимог антикорупційного законодавства.

Про таке повідомляє прес-служба НАЗК.

"Національне агентство внесло 4 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону... Приписи внесено першому віце-прем’єр-міністру України – міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву стосовно директора ДП "ДНІПРО-ВДМ" Ігоря Ковтуненка та міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну стосовно директора казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба" Віктора Сударева у зв’язку із встановленням фактів непередачі в управління іншій особі належних їм корпоративних прав у товариствах з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення Ковтуненка та Сударева на вказані посади у порядку, передбаченому законом", – йдеться у повідомленні.

Крім того, припис від НАЗК отримав в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк стосовно голови Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів Володимира Лапи, який не вжив заходів для врегулювання конфлікту інтересів. Той виник через потенційний конфлікт з боку начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олега Рубана.

Також припис було внесено начальнику ГУ ДСНС у Луганській області Михайлу Пшику стосовно порушення його підлеглим Андрієм Велігошею вимог закону про запобігання корупції під час роботи у складі комісії з питань медико-психологічної реабілітації особового складу.

Як відомо, приписи Національного агентства з питань запобігання корупції є обов’язковими до виконання. За невиконання цих приписів керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Дивіться також фотогалерею: 

Плацкартом і без попередження: Омелян особисто перевірив "романтику" потягу до Дніпра – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Страждала на депресію: в Австралії знайшли мертвою знамениту фотомодель
Наступний матеріал
Зливав секрети оборонпрому: СБУ викрила екс-інженера на співпраці з іноземцями
Loading...