bykvu.com

Міністра культури Нищука викликали до НАЗК – подробиці

  Також до НАЗК викликали в.о. голови Фонду держмайна, двох депутатів Бориспільської міськради та екс-начальника Херсонського обласного комітету з фізичного виховання та спорту

  "НАЗК в установленому порядку запросило п'ятьох осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та в разі наявності підстав – для складення протоколів про адміністративні правопорушення". Про таке прес-служба НАЗК інформує на своїй офіційній сторінці у Facebook.

  Повідомляється, що на підстав порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів до НАЗК запрошуються депутат Бориспільської міської ради Микола Грона, депутат Бориспільської міської ради Євген Грона та колишній начальник Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Юрій Кан.

  Окрім цього, з підстав декларування недостовірної інформації НАЗК запросило в.о. голови Фонду державного майна України Трубарова Віталія Миколайовича, а з підстав невиконання законних вимог Національного агентства запрошено міністра культури України Нищука Євгена Миколайовича.

  Нагадаємо, 17 жовтня 2018 року міністру культури України було винесено припис НАЗК через Мирослава Вантуха, оскільки було встановлено наявність у художнього керівника Ансамблю потенційного конфлікту інтересів, який полягає у прямому підпорядкуванні близьких йому осіб. А саме – донька працює помічником балетмейстера ансамблю, син – головним адміністратором, зять – артистом балету вищої категорії, онука – артисткою балету.

  Попередній матеріал
  Філарет на з'їзді "Батьківщини" подякував Порошенку за Томос – що це за меседж політикам
  Наступний матеріал
  Нацполіція взялася розслідувати мільйонні розкрадання на Kyiv Boryspil Express
  Loading...

  Перевірка колекцій Києво-Печерської лаври: зникли цінні речі

  НАЗК внесло приписи Кубіву, Мартинюку та Омеляну

  Опоблоківець не задекларував 20 земельних діялнок – НАЗК

  Філарет на з'їзді "Батьківщини" подякував Порошенку за Томос – що це за меседж політикам

  Знищення Ізраїлем ракетних комплексів РФ у Сирії: скільки одиниць зброї ліквідували та "реакція" Кремля

  Новітня "суперзброя" Путіна: чи така потужна, як про неї подейкують – "БлогПост"