Прощання з волонтером
Прощання з волонтером 5 канал

"Був сильний, активний, дієвий": у Києві попрощалися з відомим волонтером та добровольцем

Читайте по-русски
Пожарський був активним учасником Революції Гідності, неодноразово їздив на схід України, допомагав армійцям і як волонтер

У Києві попрощалися з відомим волонтером та добровольцем Сергієм Пожарським. Він до останнього боровся з коронавірусом, але врятувати медики не змогли.

Десятки людей, серед них друзі, побратими та колишні високопосадовці, прийшли віддати шану Сергію. З ним попрощалися на території Центрального військового госпіталю.

Пожарський був активним учасником Революції Гідності, неодноразово їздив на схід України, допомагав армійцям і як волонтер. У минулому був заступником директора Київського палацу спорту й очолював громадську раду при Державній службі з надзвичайних ситуацій. Друзі з Євромайдану та побратими розповідають: Сергій Пожарський був відданим патріотом.

"Він був сильним, активним, дієвим. Займався самоосвітою, я прекрасно пам'ятаю, коли ми зустрічались з ним в районі передової. Він у складі волонтерських сотень передавав щотижня всю необхідну гуманітарну допомогу для наших бойових підрозділів та добровольчих", – розповів уповноважений із захисту державної мови України Тарас Кремінь.

"Знаєте він мені дзвонив зазвичай кожний постмайданний рік, 18 лютого: "Олександров привет, с днем рождения". Так сталося, що під час Майдану у нас був другий день народження, разом із ним 18 лютого", – каже міністр молоді та спорту України (2014-2019) Ігор Жданов.

Нагадуємо, вчора у Бучачі, що на Тернопільщині, помер хворий на коронавірус волонтер Ігор Цепенюк. Він так і не дочекався гемодіалізу.

Попередній матеріал
Історія вакцинування: коли зробили перше щеплення та чим прославився український науковець Володимир Хавкін
Наступний матеріал
Порошенко вже запропонував Байдену згадати Україну під час інавгурації – Єлісєєв
Loading...

"Викинули і не дали шансу на життя": як у Франківську волонтери допомагають котикам знайти дім

Обшук у волонтерів: поліція відпустила чоловіка співачки Лесі Рой

Черговий обшук і затримання волонтерів: поліція навідалася до помешкання співачки Лесі Рой та її чоловіка (оновлено)

Повертають землю до життя: волонтери взялися до відновлення лісу після масштабних пожеж на Луганщині

"Маленька жінка з величезним серцем" – померла 91-річна волонтерка Бабуся Лю, яка допомагала воїнам ЗСУ з 2014-го

5 канал - трансляція наживо