5 канал

Брата Міхеіла Саакашвілі відпустили з Міграційної служби

Брата Міхеіла Саакашвілі Давида, якого планують депортувати з України через порушення законодавства, відпустили з Міграційної служби

Давида Саакашвілі відпустили після того, як до Печерського управління Міграційної служби прийшли його політичні соратники та адвокат. Як розповів адвокат, поки не відомо - чи буде депортація та з якими наслідками. Відпустили його з посвідкою на проживання в Україні, але в Міграційній службі розповіли, що ця посвідка анульована.

Адвокат зазначив, що до Міграційної служби звернувся Центр зайнятості, який попередньо анулював право на роботу Давида Саакашвілі і саме на цій підставі Міграційна служба має анулювати йому посвідку на проживання.

Як повідомлялося раніше, у Києві  затримали брата колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі Давида. Міграційна служба та поліція затримали його за порушення режиму перебування в країні. Нині готують до депортації, про це першим повідомив колишній радник голови МВС Ілля Кива. Цю інформацію підтвердив сам Саакашвілі. На своїй сторінці у Facebook він написав, що його брата на світанку вивезли 8-ро людей. Також зазначив, що він юрист і мав посвідку на проживання в Україні. 

Попередній матеріал
У Міноборони повідомили про обстановку на фронті
Наступний матеріал
110 курсантів Національної академії СБУ склали військову присягу

Порошенко розповів, від кого залежить повернення Саакашвілі в Україну

Експерт про повернення Саакашвілі: "Ми отримаємо шоу"

Корчілава: Присутність Саакашвілі на території Грузії створить для влади багато проблем

Ситуація специфічна: експерти прокоментували можливість в'їзду Саакашвілі в Україну

Президент Литви не скасовувала зустріч із Порошенком через Саакашвілі – чиновник АП

У ГПУ розповіли, за якої умови Саакашвілі пустять до України