gigamir.net

Бойовики почали розгортати на передовій спостережні пункти з коригувальниками артилерії

  Читайте по-русски
  З 28 березня в окремих підрозділах російських окупаційних військ організували дострокове повернення військовослужбовців з відпусток

  Під час брифінгу речник Міноборони Дмитро Гуцуляк з посиланням на інформацію розвідки Міноборони заявив, що напередодні виборів командування російських окупаційних військ розгортає додаткові командно-спостережні пункти. Про таке повідомляє "Укрінформ".

  "...Значно зросла кількість заходів підготовки артилерійських підрозділів до застосування. При цьому противник облаштовує додаткові, у тому числі хибні позиції для проведення демонстраційних дій і введення в оману щодо своїх передових позицій і шляхів висування артилерійських підрозділів з глибини. Водночас на передових позиціях окупантів розгортаються додаткові командно-спостережні пункти з обов'язковим включенням до їх складу корегувальників вогню артилерії", – йдеться у тексті повідомленні.

  Він додав, що з 28 березня в окремих підрозділах російських окупаційних військ організували дострокове повернення військовослужбовців з відпусток та відряджень, а особовий склад перевели на казармовий стан.

  Попередній матеріал
  У ЗСУ тестують нову зимову форму з системою Gore Tex
  Наступний матеріал
  Amnesty International заявила про каральний характер дій Росії проти кримських татар
  Loading...

  Війна очима жінок: 25 героїнь розповіли свої історії для книги "Дівчата зрізають коси"

  Російсько-українська війна: як не втратити теперішню історію – "Історична година"

  Що то за "третя сила", яка знищує позиції бойовиків на сході – "Стоп терор"