Ліки
Ліки http://energolife.info

Більше не таємниця: МОЗ відкриває доступ до результатів клінічних випробувань ліків

  Читайте по-русски
  Дані пацієнтів, які брали участь у клінічних випробуваннях, не розголошуватимуть

  Результати доклінічних та клінічних випробувань медикаментів стануть доступними для кожного українця. Відповідні зміни затвердили на засіданні Кабінету Міністрів України напередодні, передає Урядовий портал.

  "27 березня 2019 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №376 від 26.05.2005, які дозволяють розміщувати результати доклінічного вивчення та клінічних випробувань лікарських засобів у вільному доступі на сайті МОЗ України", – йдеться у повідомленні.

  Так, перевірити можна буде інформацію про лікувальний ефект та побічні реакції, які виникали під час застосування препарату. Водночас, дані пацієнтів, які брали участь у клінічних випробуваннях, будуть захищені. Крім того, не розголошуватимуть інформацію, що є комерційною таємницею.

  Як стало відомо, до кінця цього року МОЗ планує підготувати та оприлюднити результати випробувань усіх препаратів, що будуть зареєстровані в Україні у 2019-му. "Отже, кожен українець зможе отримати достовірну інформацію про препарат та переконатися, що лікарський засіб, який він купує чи йому призначає лікар, справді є безпечним та ефективним", – переконані урядовці.

  Попередній матеріал
  У МЗС розповіли, де проголосувати українцям, які мешкають у Росії
  Наступний матеріал
  Смертельна ДТП у Запоріжжі: загинув 18-річний чемпіон України з кікбоксингу
  Loading...