Б'ємо ворога його ж зброєю: як українці демілітаризують російську армію

Знищений танк російських окупантів Facebook / Генеральний штаб ЗСУ
Слава Україні! Це – "Історія для дорослих". Найважливіша історія зараз та, що пишеться на наших очах. І вона щодня карбує на скрижалях все нові яскраві сторінки

Весь світ шокований путінськими злочинами, і вражений затятою та винахідливою обороною українців. А зокрема – як хвацько бійці та цивільні відбирають у росіян їхні смертоносні іграшки.

російську техніку крадуть не задля розваги чи на брухт – а відразу пускають у бій. Важливість таких дій підкреслює президент у зверненнях до нації:

"Наші військові, наші тероборонівці змогли поповнити арсенал нашої техніки за рахунок багатьох трофеїв, які взяли на полі бою. Танки ворога, бронемашини, боєприпаси тепер працюватимуть на нашу оборону. На наше життя. На нашу країну. Що може бути більш принизливе для окупантів? Ми будемо бити ворога його ж зброєю".

Тож сьогодні: чому ми б'ємо ворога його ж зброєю, чи воював так хто-небудь раніше, і чого таким способом можна досягти.

Тож, про трофеї. Українська влада про них говорить не тільки з народом – як про надихаючий здобуток – але й із союзниками. Але тут – вже як про вимушений і важкий крок, спричинений нестачею техніки і чисельною перевагою ворога.

Власне виробництво бронетехніки в Україні теж є, але зараз – заводи і склади під постійними ударами з повітря, і нормальне постачання вкрай складне. Тож армія посилено полює за трофеями.

Народ – не тримається осторонь, а допомагає розкуркулювати окупантів.

Дійшло до парадоксу – після місяця боїв у ЗСУ виявилось більше танків, ніж було до початку війни! За даними видання "Форбс", українці втратили в боях 74 танки, а захопили – 117! Загалом же за підрахунками незалежного проєкту "Орікс", оборонці знищили до 1000 одиниць російської бойової техніки, під 700 – захопили, а ще більше 200 – росіяни кинули самі.

путінські солдати кидають свою техніку все частіше – чи то від небажання воювати, чи то через власну криворукість.

Окупанти помітно втрачають волю до боротьби. Ті, які на початку відважно кидалися загарбувати Україну і мародерити на зайнятих територіях, отримали по морді і помітно засумували.

Загалом так звана 2-га армія світу уже втратила більше половини танків, які зібрала для нападу. Україна ж, за оцінками експертів, зміцнюється за рахунок допомоги союзників і трофеїв. То що це – перемога? Чи хоча б перелом?

На жаль, все не так просто. Як хтось сказав, російська армія не сильна – але вона довга. Путін може нас закидати трупами і залізом ще довго – як 1939-го Сталін Фінляндію.

Там ситуація була до болю схожа на нашу. Велетенська і до зубів озброєна московія броньованими колонами вдерлася до маленької Суомі. У тієї на початку війни було лише близько 20 танків "Вікерс" – проти 2 тисяч радянських. Але була підтримка всього світу – і поставки зброї та боєприпасів. Було здобуто незліченно трофеїв. Маршал Карл Густав Маннергейм на питання хто найбільше допомагає фінам зі зброєю, сказав – росіяни! До кінця війни основними бойовими танками фінів стали трофейні радянські Т-26 у кількості понад сотню машин. Основними тягачами – броньовані радянські Т-20 "комсомолєц", і так далі.

Війна тривала довгих 105 днів, вбила десятки тисяч фінів і сотні тисяч росіян – і закінчилась важким компромісом. Фіни погодились на втрату 10% своєї території – але зберегли незалежність. московити замість всієї країни загарбали тільки такий собі фінський Крим – півострів Ханко з околицями.

Чи чекає нас те саме? Не виключено, але дивіться: 1940 р., попри всю свою звитягу, фіни опинились на межі поразки. Сталін завалив таки трупами і спаленим залізом оборонну лінію Маннергейма і прорвався вглиб країни. Але опинився на межі великої війни з Англією і Францією. Європейські гранди нарешті наважились перейти від стурбованості до силових дій і пригрозили розбомбити радянські нафтові промисли на Кавказі.

Наша ситуація схожа – але не зовсім. кремлівський карлик все ще готовий угноювати своїми мародерами українські чорноземи – але в цьому все менше сенсу. На межі поразки не ми – а він. У путлера все менше грошей, хоча ще багато ракет, солдатів і танків. І вони все гірші – і люди, і зброя.

"Сьогодні вперше був розчарований тим, що ми багато боєприпасів забрали в орків. Сьогодні ми прицільним вогнем попали в дуже дорогу машину, прямо в кабіну прилетіло, все добре – тільки снаряд не вибухнув. Виявляється, стріляли ми тими снарядами, які забрали у них. Поцікавився, виявляється в орків не половина – але добра третина снарядів не вибухає", – повідомляється на Youtube-каналі "Віталій Кім – Миколаїв UA".

Піддані його не скинуть – їх занадто довго зомбували й скотарювали. Навіть плакат "фашизм не пройде" визнали наклепом на путінських карателів – бо фашизм вже давно пройшов.

Союзники допомагатимуть нам – просто економічна блокада агресора подіє не зразу. Бомбардувати московський райх не наважаться, бо тільки самогубці нападають на ядерну державу. Тому у нас є тільки ми самі. Однак, як показав перший місяць війни, це немало. Нас більше за фінів разів у 10 і ми зліші.

Залишається тільки вистояти. Підтримувати армію словом і ділом, та відроджувати економіку. Далі бити ворога та відбирати його зброю.

І не спокушатись на переговори доти, доки пропозиції кремля не стануть такими:

– Володимире Володимировичу, хотів би наполегливо попросити Захід і востаннє попередити Київ, щоб вони перестали називати вас х**лом.
– Вони перестають обзиватись, а ми на заміну проводимо демілітаризацію, дерашифікацію і так далі.

Слава нації – і смерть ворогам!

Читайте також: Угорщина й ігри диктаторів: чому прем'єру Орбану порадили подивитися на взуття

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо одне одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: 

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям Слава!

Попередній матеріал
Угорщина й ігри диктаторів: чому прем'єру Орбану порадили подивитися на взуття
Наступний матеріал
"путін – йоб**й пі**ас. Б**ь, ніхто воювати не вміє": що військові рф кажуть про власне керівництво – і як обговорюють убивство українців
Loading...