Прощання з пілотами Мі-8
Прощання з пілотами Мі-8 5 канал

Авіакатастрофа Мі-8: у Бродах попрощалися із загиблими членами екіпажу

Читайте по-русски
Під час процесії над плацом символічний проліт здійснив вертоліт Мі-8

Більше тисячі людей прийшли попрощатися з пілотами, які трагічно загинули внаслідок падіння гелікоптера наприкінці травня на Рівненщині. Церемонія прощання відбувалася в місті Броди Львівської області – на плацу військової частини, в якій служили загиблі армійці.

На панахиду прийшли військовослужбовці, друзі, рідні та небайдужі місцеві. Під час процесії над плацом літав вертоліт Мі-8. Так символічно він прощався з командиром та військовослужбовцями.

Тіла армійців до військової частини привезли у закритих трунах. Загиблі: командир бригади Ігор Мазепа, штурман Владислав Попенко, техніки Василь Романюк і Павло Дацюк. Усі загиблі були досвідченими вертолітниками, які брали участь в ООС та миротворчих місіях. Командира і бортового техніка поховають у Бродах, двох інших членів екіпажу – в селі Гаї на Львівщині та у Вінниці.

"Ми у війну не втрачали командирів бригади. 21 версія, щоб ви розуміли, – всі, кожна із них буде розглядатися. Аж до диверсії", – зазначив начальник армійської авіації командування Сухопутних військ Ігор Яременко.

Нагадаємо, Мі-8 із чотирма членами екіпажу впав на Рівненщині 29 травня під час тренувального польоту. Причини катастрофи і досі невідомі. Військова прокуратура розглядає одразу 21 версію. Нині розшифровують записи з бортового самописця.

Попередній матеріал
КСУ розглядає законність указу Зеленського про розпуск Ради – які аргументи сторін
Наступний матеріал
Якими будуть наслідки для РФ, якщо та не відпустить українських моряків на вимогу Трибуналу, – коментар Полозова
Loading...