Російські окупанти в Криму
Російські окупанти в Криму 5 канал

Активісти розпочали кампанію "Депутате, допоможи бранцям Кремля" – відео

Читайте по-русски
У соцмережах закликають поширювати хештег #допоможи_бранцям_Кремля

"Депутате, допоможи бранцям Кремля!" – таку кампанію розпочали учасники Міжнародного руху за деокупацію Криму і солідарність з кримськотатарським народом.

Деталі розповіли на онлайн-презентації акції. До неї долучилися колишні бранці Кремля, народні депутати України, представники Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисники, активісти і журналісти.

Учасники кампанії написали листи народним депутатам, у яких закликають взяти під опіку бранця Кремля. Про це треба публічно заявити до 20 грудня 2020 року. Після чого надати допомогу підопічним та їх родинам і залучити до процесу колег з парламентів інших країн.

Щоби привернути увагу громадськості – у соцмережах закликають поширювати хештег #допоможи_бранцям_Кремля.

"Ми повинні говорити про всіх цих людей. І прізвища Куку, Абдулаєв, Дудки, Валентина Віговського теж мають бути широко відомі. Тому що це захищає цих людей у в'язницях", – каже Олег Сенцов, колишній політв'язень.

"Ця кампанія звичайно має на меті відновити політичних в'язнів звичайно і в політичному, інтелектуальному і в духовному плані. Думаю, що кінцева мета такої компанії це відновити їх особисту гідність. Українські депутати можуть мати ключову роль тут як представники свого народу і як люди, які можуть формувати політичну і суспільну повістку в Україні. Їх приклад може надихнути депутатів навколо світу підключитися", – говорить Олівер Лооде, співкоординатор Міжнародного руху за деокупацію Криму і солідарність з кримськотатарським народом.

Нагадаємо, голова Тимчасової комісії парламенту з питань відновлення територіальної цілісності Сергій Рахманін заявив, що питанням обміну полоненими Росія шантажує українську сторону.

 

Попередній матеріал
Урочисте шикування та відкриття музею: в Україні відзначають День Сухопутних військ ЗСУ
Наступний матеріал
Кличко розказав, як навчатимуться київські школярі після зимових канікул
Loading...

Велика Британія підтримала створення Кримської платформи – МЗС

Створення Кримської платформи: у США висловили готовність до співпраці

Україна планує провести "Кримський саміт" у 2021 році – подробиці

Євросоюз продовжив "кримські" санкції проти Росії – скільки людей у списку

"Україна стає сателітом Кремля" – Безсмертний

Шмигаль: Стратегія деокупації Криму є – але це державна таємниця