Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба Дмитро Кулеба / Facebook

Саміт Кримської платформи відбудеться у травні 2021 року в Києві – Кулеба

  Читайте по-русски
  Україна активно моніторить дії окупаційної адміністрації на Кримському півострові, зазначив голова МЗС

  Кримський саміт відбудеться у травні 2021 року в Києві. Про це на брифінгу повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає lb.ua.

  "Дуже сильно сподіваємось, що на той момент ситуація з пандемією стабілізується і ми матимемо нагоду провести успішний саміт у столиці України", – сказав Кулеба.

  На думку міністра, Кримська платформа динамічно розвивається, а міжнародні партнери заявляють про готовність брати в ній участь. Також Кулеба зазначив, що Україна активно моніторить дії окупаційної адміністрації на Кримському півострові. Зокрема, міністр наголосив, що Російська Федерація чинить системні репресії проти кримських татар.

  "Ви знаєте, що 3 листопада військовий суд у Ростові за відверто сфабрикованими звинуваченнями засудив трьох кримських татар, у той же день затримали двох кореспондентів "Кримської солідарності". Їх учора відпустили, але ми все одно бачимо, що це продовження системних репресій, які застосовує, використовуючи різний інструментарій, окупаційна влада Росії проти кримських татар", – сказав Кулеба.

  Нагадаємо, створення "Кримської платформи" підтримали Велика Британія та Сполучені Штати.

  Попередній матеріал
  Експерт назвав "найпопулярніші" місця, де можна підхопити коронавірус
  Наступний матеріал
  Окупанти скинули з безпілотника гранати ВОГ-17: поранений український військовий
  Loading...