Футбол
Футбол Shutterstock

Євро-2020 з футболу: збірна Англії виборола перемогу в Данії і вирвалась у фінал

Таким чином, у фіналі Англія зустрінеться з Італією

Збірна Англії перемогла Данію з рахунком 2:1 і вийшла у фінал Євро-2020 з футболу. Вирішальний переможний гол був забитий в екстратаймі.

В одному з моментів в атаці данці заробили штрафний. І його майстерно виконав 20-річний Міккель Дамсгаард. Після цього Данія пішла захищати свій результат і не поспішала вперед. Англія ж шукала шанси зрівняти і все наближалася до цього. На 39-й хвилині Рахім Стерлінг таки забив.

В екстратаймі ситуація на полі не змінилася. І все прийшло до пенальті, правда сумнівного після падіння Рахіма Стерлінга від контакту з Янніком Вестергором у штрафному майданчику. Харрі Кейн не забив пенальті, Шмайхель потягнув удар, але вже не впорався з добиванням форварда "Тоттенхема".

У другому екстратаймі рахунок не змінився. Таким чином, у фіналі Англія зустрінеться з Італією.

Нагадаємо, збірна Італії у серії післяматчевих пенальті обіграла команду Іспанії та вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

Як повідомляв 5.UA, збірна України розгромно поступилася Англії у чвертьфіналі Євро-2020 і вилетіла з турніру.

/

У МОЗ розпочали розслідування через можливий продаж вакцини Pfizer приватним клінікам
У порту Дубаї стався потужний вибух: загорівся один із контейнерів на судні – що відомо

"Грали тільки на перемогу": Ярмоленко підбив підсумки виступу збірної України на Євро-2020

У посольстві Британії побажали збірній із футболу знову зіграти в українському Донецьку та поїхати у відпустку до українського Криму

Євро-2020: українські вболівальники не зможуть потрапити на матч з Англією

Форвард збірної України Бєсєдін більше не допоможе команді на Євро-2020

Реакція Порошенка і його команди на перемогу української збірної з футболу в матчі зі Швецією – відео

Андрій Шевченко прокоментував перемогу української збірної з футболу у протистоянні зі Швецією