Італія виграла півфінал
Італія виграла півфінал UA-Футбол

Євро-2020: збірна Італії з футболу обіграла Іспанію і вийшла у фінал Чемпіонату Європи

Італія виграла півфінал за пенальті з рахунком 4:2

Збірна Італії у серії післяматчевих пенальті обіграла команду Іспанії та вийшла до фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

На 60-й хвилині другого тайму Італія виходить вперед. Федеріко К'єза пробив у кут воріт із лінії воротарського майданчика. Після чого на 80-й хвилині Альваро Мората влучив у ворота – 1:1.

Основний час цієї гри переможця не визначив. Попереду були пенальті. У фінал Італію вивів влучний удар у кут воріт від Жоржинью. Італія виграла півфінал за пенальті з рахунком 4:2.

У фінальному матчі Італія гратиме з переможцем пари Англія – Данія.

Як повідомляв 5.UA, збірна України розгромно поступилася Англії у чвертьфіналі Євро-2020 і вилетіла з турніру. Повідомлялося, що збірна України вже повернулася до Києва, де футболістів тепло зустріли фанати

Зеленський пішов у президенти, щоб повернути собі російський медіаринок і забрати борг у Коломойського – Чекалкин
РНБО запровадила санкції проти 100 громадян України зі списку США – решту перевіряють
Збірна України повернулася до Києва після "Євро-2020": як вболівальники зустрічали футболістів