Дива не сталося: Англія розтрощила Україну в чвертьфіналі Євро-2020

0:4, Англія продовжує свою суху серію

У суботу, 3 липня, на "Стадіо Олімпіко" у Римі відбулася остання гра чвертьфіналу Євро-2020. Збірна України боролася проти Англії за право потрапити у четвірку найсильніших команд цього Чемпіонату Європи. Про це розповідає "Дивогляд".

Завдання, м’яко кажучи, не з простих, адже у всіх іграх Євро-2020 Англія до цього не пропустила жодного голу.

• Стартовий склад збірної України
Стартові склади на гру Україна - Англія
  • Стартовий склад збірної Англії

Вже з перших хвилин гри англійцям вдалося заволодіти ініціативою і забити швидкий гол - на 4-й хвилині відзначився Гаррі Кейн.

Для української атаки значною втратою було те, що атакуючий півзахисник Руслан Маліновський не потрапив у заявку через м’язове пошкодження.

Але українці швидко оговталися і до кінця першого тайму майже не поступалися Англії у володінні м'ячем. Перша 45-хвилинка закінчилася з рахунком 0:1, але дуже оптимістично для українців.

Україна проти Англії на Євро-2020

Другий тайм почався майже аналогічно першому. Вже на 46-й хвилині після фолу Сидорчука проти Кейна англійці заробили штрафний, який вдало реалізував головою Гаррі Магвайр. 0:2.

Минає всього кілька хвилин і Англія забиває третій гол! На 50-й хвилині суперники проводять зразкову атаку і Гаррі Кейн головою пробиває між ноги Георгію Бущану. 0:3.

Відіграватися з такого рахунку для підопічних Андрія Шевченка складно і фізично, і морально.

Англійці ж, навпаки, могли почувати себе дуже спокійно і комфортно. Але при цьому вони використовували кожну можливість, щоб вдарити по воротах.

На 63-й хвилині Джордан Гендерсон (який лише за кілька хвилин до цього вийшов на заміну) вкладає ще один м’яч у ворота Бущана. 0:4. І це третій гол у цій грі, забитий головою - рекорд для усіх Євро.

збірна Англії

Що ж, як би вболівальники збірної України не сподівалися на перемогу, сьогодні на полі зустрілися команди дійсно різних класів. Але, тим не менш, Україна вже зробила практично неможливе, пройшовши аж до чвертьфіналу Євро.

На переможця цього протистояння у півфіналі (7 липня, Лондон, 22:00) вже чекає Данія, яка раніше цього дня обіграла Чехію.

В іншому півфіналі (6 липня, Лондон, 22:00) зіграють два європейські гранди - Італія та Іспанія.

Фінал Євро -2020 відбудеться також у Лондоні 11 липня о 22:00. Як гадаєте, які команди потраплять у фінал і хто стане Чемпіоном Європи?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!