Уболівальники
Уболівальники 5 канал

Євро-2020: як уболівальники спостерігали за матчем і підтримували збірну України в Києві

Футболісти встигають полоскотати нерви своїм фанам

Більше ніж за дві години до початку матчу під велетенськими екранами в середмісті столиці гуртуються вболівальники.

Футбольні фанати на нервах. Адже вперше Україна вийшла в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи.

"Матч збірної, коли вона вийшла в 1/8 на євро, – це щось не неймовірне і незвичайне", – переконує вболівальниця Антоніна.

Вболівальники переконані: матч буде складним, але без сумнівів вірять у перемогу рідної команди.

"Як тільки Україна переходить у центр поля, то серце йокає", – каже Дмитро.

"Сподіваємося, що переможе наша команда. Будемо просто підтримувати і вболівати", – зауважують вболівальниці Вероніка та Олександра.

Із першої хвилини стає помітно: Україна буде боротися за перемогу. І підтримки їй не бракуватиме.

27-ма хвилина поєдинку між українцями та шведами. Олександр Зінченко відкриває рахунок. Не дочекавшись перерви, на 43-й хвилині, Швеція забиває у відповідь.

У Києві не засмучуються. Попереду ще 45 хвилин матчу. Футболісти встигають полоскотати нерви своїм фанам.

90 хвилин гри позаду. Попереду додаткові пів години. І цього достатньо, щоб Україна виборола перемогу.

Артем Довбик забив переможний гол за лічені хвилини до кінця матчу.

Україна Швеція – 2:1! Україна!!!

"Дуже-дуже напружено було! Кожну секунду було напружено!" – наголошує Дмитро.

"Це було неймовірно! – Плакати хотілося? – Я вже плачу!" – радіє Поліна.

Україна перемогла збірну Швеції з рахунком 2:1. І вперше у своїй історії гратиме у чверть фіналі Євро. 3 липня українські футболісти боротимуться зі збірною Англії.

Валерія Павленко, Валентин Стрельцов, "5 канал".

Нагадаємо, у вівторок, 29 червня, у Глазго відбувся останній матч етапу 1/8 фіналу Євро-2020, у якому збірні України і Швеції боролися за право зустрітися з англійцями у чвертьфіналі.

/

Прорив української збірної у чверть фіналу Чемпіонату Європи з футболу – як уболівали фанати у Глазго
У ВР розглядають пакет банківських законопроєктів, які необхідні для наступного траншу від МВФ – що ухвалили

Переможні танці на Євро-2020: у мережі з'явилося відео з роздягальні збірної України після матчу зі Швецією

Реакція Порошенка і його команди на перемогу української збірної з футболу в матчі зі Швецією – відео

Як українські вболівальники готуються до перегляду матчу Україна-Швеція – включення

Євро-2020: настрої українських вболівальників і ситуація на стадіоні у Глазго – включення

Андрій Шевченко поділився думкою про майбутній матч проти збірної Швеції

Футбол, у якому всі переможці: на НСК "Олімпійський" відбувся дитячий чемпіонат з футболу