Форма збірної України на Євро-2020
Форма збірної України на Євро-2020 Андрей Павелко / Facebook

Переможні танці на Євро-2020: у мережі з'явилося відео з роздягальні збірної України після матчу зі Швецією

У 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Україна сенсаційно обіграла збірну Швеції

Нападник збірної України Роман Яремчук у роздягальні ефектно відсвяткував перемогу над Швецією у матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Український футболіст влаштував запальні танці в роздягальні в одних шортах. Відео опублікував Telegram-канал "Брутальний футбол".

Танці Яремчука підтримав і Євген Макаренко.

Як повідомляв 5.UA, в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Україна сенсаційно обіграла збірну Швеції (2:1). У чвертьфінал України вивів дебютний гол нападника Артема Довбика на останніх хвилинах другого екстратайму. Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня в 1/4 фіналу Євро-2020.

/

Доба в ООС: на Луганщині українські армійці подавили ворожий безпілотник "Орлан-10"
"Слава Україні, Героям слава!": посол Швеції привітав Україну з перемогою: уболівальники влаштували "овації" в коментарях

Прорив української збірної у чверть фіналу Чемпіонату Європи з футболу – як уболівали фанати у Глазго

Євро-2020: настрої українських вболівальників і ситуація на стадіоні у Глазго – включення

Андрій Шевченко поділився думкою про майбутній матч проти збірної Швеції

Футбол, у якому всі переможці: на НСК "Олімпійський" відбувся дитячий чемпіонат з футболу

"Дякуємо, Швеціє, за вихід в 1/8 Євро-2020": біля посольства країни розмістили великий банер

На Черкащині громада власними силами перетворила захаращений пляж на зону для всеукраїнських змагань