Ігор Радівілов
Ігор Радівілов sport.ua

Українці вибороли "золото" та "бронзу" на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

28-річний Ігор Радівілов став чотириразовим чемпіоном Європи

Золото та бронза в України. Медалі українці вибороли на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у Швейцарії. Про це повідомляє "5 канал".

28-річний Ігор Радівілов посів перше місце в опорному стрибку і став вже чотириразовим чемпіоном Європи.

А гімнастка Анастасія Бачинська виборола бронзу у вправах на колоді. Бачинська спочатку була в статусі другої запасної і змогла виступити у фіналі лише через відмову двох учасниць. Це її перша особиста нагорода в чемпіонаті Європи.

Як повідомляв 5.ua, Росію позбавили ще трьох медалей Олімпійських ігор. Російського біатлоніста Євгена Устюгова визнали винним у порушенні антидопінгових правил. Суд анулював усі результати російського спортсмена за понад 4 останні сезони в його кар'єрі – з січня 2010-го по березень 2014-го.

Пропагандисти поширюють фейки про обстріли окупованих територій з боку ЗСУ – ООС
"Оскар-2021": стало відомо повний перелік переможців найпрестижнішої кінопремії світу

Український пауерліфтер із Кривого Рогу встановив світовий рекорд

Українка завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві – відео

Український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

У Києві заборонили вболівальникам відвідувати футбольні матчі

Українські легкоатлети повернулися з Чемпіонату Європи: з якими перемогами та враженнями приїхали

Українські спортсмени вибороли одразу 2 перших місця на чемпіонаті Європи з легкої атлетики