Катаріна Завацька
Катаріна Завацька Facebook

Українська тенісистка Завацька виграла турнір у Франції

Перед фінальним матчем вона виграла на турнірі чотири з п'яти зустрічей

Українська тенісистка Катаріна Завацька виграла поєдинок за перше місце на турнірі в Екс-ан-Прованс (Франція). Про це повідомляє "Укрінформ".

У п'ятницю уродженка Луцька (№105 рейтингу WTA) у двох сетах обіграла француженку Хлое Паке (№174) – 6:4, 6:3.

Суперниці провели на корті 1 годину 31 хвилину.

Перед фінальним матчем українка виграла на турнірі чотири з п'яти зустрічей.

Як повідомляв 5.ua, на початку березня Еліна Світоліна взяла першість у турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Монтерреї (Мексика) з призовим фондом $251,75 тис. У фіналі змагань посіяна під першим номером Світоліна за 3 години перемогла чешку Марію Боузкову – 7:5, 4:6, 6:4.