Еліна Світоліна Еліна Світоліна/Twitter

Тенісний сезон 2019 завершено: на яких світових позиціях закріпилися перші ракетки України

Варто зауважити, що Еліна третій рік поспіль завершує сезон у топ-10

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила сезон 2019 року на шостому рядку рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Про це повідомляє офіційний сайті організації.

Як відомо, напередодні українка поступилася першій ракетці світу австралійці Ешлі Барті у фіналі Підсумкового турніру WTA, що дозволило їй поліпшити своє становище, як порівняти з попереднім рейтингом, на два рядки.

Варто зауважити, що Еліна третій рік поспіль завершує сезон у топ-10. Минулий сезон Світоліна закінчувала на четвертій сходинці, а у 2017 році також була шостою за підсумками року.

У поточному сезоні Світоліна не виграла жодного титулу. Вона 5 разів зупинялася у півфіналі (Доха, Дубай, Індіан-Уеллс, Вімблдон і US Open).

З особистим рекордом завершує свій сезон і друга ракетка України Даяна Ястремська, яка дебютувала на малому Підсумковому турнірі WTA, – 22 місце. Також цього сезону вона виграла два турніри (Хуахін, Страсбург). Цей рік 19-річна українка починала на 59 сходинці.

Третя ракетка України Леся Цуренко, яка не виступала на турнірах через травму з кінця липня, завершила рік на 70-й позиції. Вона достроково була змушена закінчити сезон.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Світоліна знову виграла показовий турнір Open de Caen у Франції.

Селфі з мавпами та екскурсія містом: тенісистка Світоліна прибула до Сингапура напередодні Підсумкового турніру WTA