Українські біатлоністки, ЧС-2021 у Поклюці
Українські біатлоністки, ЧС-2021 у Поклюці Facebook/ Біатлон України

Українки вибороли "бронзу" в жіночій естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону-2021

Натомість чоловіча команда фінішувала п'ятою

У суботу, 20 лютого, в Поклюці (Словенія) пройшла естафетна гонка Чемпіонату світу з біатлону-2021. Українські спортсменки фінішували із почесною "бронзою". Про таке повідомляє "Укрінформ".

Третю сходинку п'єдесталу вітчизняній збірній принесли дівчата Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Підгрушна. У підсумку українські біатлоністки мали 9,2 сек відставання. При цьому, вони використали 7 додаткових патронів на вогневих рубежах.

Українські біатлоністки, ЧС-2021 у ПоклюціFacebook/ Біатлон України

Загалом в естафеті взяли участь 23 національні збірні. Найзапекліша боротьба точилася між командами Норвегії, України, Білорусі та Франції. Приблизно на середині дистанції до боротьби за п'єдестал долучилися команди Польщі та Німеччини.

Зрештою, золоту медаль і першість чемпіонату вибороли представниці Норвегії. Їхній час – 1 година 10 хвилин і 39 секунд (використали 11 додаткових патронів).

"Срібло" – за командою Німеччини. Відставання німкень – 8,8 сек, використали 5 додаткових патронів.

Сьогодні ж у Поклюці відбулася чоловіча естафетна гонка. Українську збірну представили біатлоністи Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко.

У підсумку чоловіча команда фінішувала п’ятою. До останньої стрільби українці претендували на медаль, однак на вогневому рубежі ситуація погіршилася через хиби. Але навіть цей результат – найкращий для чоловічої збірної у сезоні, зазначає "Суспільне"

"Золото" в чоловічій естафеті вибороли норвезьці, "срібло" – за представниками Швеції, бронзова медаль – за СБР (Союз біатлоністів Росії - ред.).

Завершиться Чемпіонат світу з біатлону вже завтра, 21 лютого, гонками з масовим стартом.