Фото Мінмолодьспорту

Привід пишатися: українець став чемпіоном світу з тайського боксу

Загалом вітчизняна команда виборола на чемпіонаті світу з муай-тай вісім медалей

У Мінську відбувся чемпіонат світу з тайського боксу муай-тай серед дорослих і українська збірна гідно виступила на ньому. На світовій першості, яка тривала з 3 по 12 травня, вітчизняна команда виборола вісім нагород – одну "золоту" та сім "бронзових" медалей, передає прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

"У складі українців чемпіоном світу став Цотне Рогава (вагова категорія понад 91 кг). Бронзові медалі здобули Данило Желєв (в. к. 51 кг), Костянтин Трішин (в. к. 57 кг), Михайло Василіогло (в. к. 60 кг), Ігор Любченко (в. к. 63,5 кг), Олег Гута (в. к. 67 кг), Василь Сорокін (в. к. 71 кг) та Ростислав Карпич (в. к. 81 кг)", – йдеться у повідомленнні.

Глава Мінмолодьспорту Ігор Жданов, який перебував із робочим візитом у Білорусі, завітав на чемпіонат та особисто привітав Рогаву Цотне із чемпіонським титулом. Загалом у міжнародному змагання взяли участь близько 700 майстрів муай-тай з 90 країн світу.

Як повідомляв 5.UA, українська пара-каратистка Каріна Айрапетян завоювала золото на чемпіонаті Європи.

Дивіться також фотогалерею на тему:

В аеропорту "Запоріжжя" побудують новий термінал
Матіос представив нового військового прокура сил АТО

Тренер Володимира Кличка розповів, чи залишить Володимир бокс

Джошуа готовий відмовитися від титулу IBF заради реваншу з Кличком – The Sun

Українська пара-каратистка Каріна Айрапетян завоювала золото на чемпіонаті Європи