stainlesstlrat.livejournal.com

Матіос представив нового військового прокура сил АТО

  Головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО – полковника юстиції Олега Сенюка

  У п’ятницю, 12 травня, у Краматорську Головний військовий прокурор Анатолій Матіос представив нового військового прокурора сил АТО – полковника юстиції Олега Сенюка, який до цього очолював військову прокуратуру Західного регіону України. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  "Анатолій Матіос відзначив, що Олег Сенюк має достатній досвід роботи у військовій прокуратурі регіонального рівня, тому забезпечить ефективну взаємодію з усіма відомствами зони АТО", – йдеться у повідомленні.

  Зазначено, що після представлення відбулась розширена нарада представників силових відомств Донецької і Луганської областей – Антитерористичного центру, Служби безпеки України, Нацполіції, прокуратури, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учасники наради обговорили питання взаємодії силових структур в умовах бойових дій.

  Згідно з даними ГПУ, Олег Сенюк народився у 1979 році, навчався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Працював, зокрема, на посадах помічника прокурора Галицького району міста Львова, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України, начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності дізнання та досудового слідства військової прокуратури Центрального регіону України, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України, Дарницького прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

  24 березня 2015 року був призначений військовим прокурором Західного регіону України.

  Попередній матеріал
  Привід пишатися: українець став чемпіоном світу з тайського боксу
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця" призначила 13 додаткових поїздів на літній період
  Loading...

  Брифінг прокурора відділу Головної військової прокуратури Генпрокуратури Руслана Кравчeнка – відео

  Повернуті мільярди та тисячі обвинувачень: Луценко почав звітувати про досягнення за рік

  ГПУ: "За 2,5 роки Янукович і "команда" вкрали $40 млрд, тобто один держбюджет України"

  ГПУ завершила розслідування у справі екс-керівництва Нацбанку

  ГПУ повідомила про підозру ще одному топ-чиновнику часів Януковича

  У ГПУ розповіли, що могло вплинути на рішення Інтерполу зняти з розшуку Януковича