atn.ua

В аеропорту "Запоріжжя" побудують новий термінал

У кінці літа 2017 року в Запоріжжі планують розпочати будівництво нового терміналу КП Міжнародний аеропорт "Запоріжжя"

Проектна вартість будівництва терміналу становить 542 млн грн. У бюджеті Запоріжжя на 2017 рік спочатку було передбачено 180 млн грн на початок будівництва пасажирського терміналу. Однак на останній сесії 40 млн грн з цієї суми було перерозподілено на інші цілі, повідомляє "Новое время".

"У бюджеті Запоріжжя передбачено достатньо коштів, щоб почати роботи в поточному році. При необхідності додаткові кошти на будівництво терміналу виділить за рахунок власних доходів аеропорт", – заявив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Окрім цього, Буряк зазначив, що початок будівництва терміналу – це кінець серпня – початок вересня.

Відомо, що проектно-кошторисна документація будівництва нового пасажирського терміналу підготовлена й перебуває на експертизі, яка повинна завершитися орієнтовно 15–20 травня. Після цього проект буде розглянуто науково-технічною радою Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України. Зазвичай така процедура займає до трьох місяців.

Нагадаємо,в Запоріжжі планують побудувати новий термінал площею приблизно 9000 квадратних метрів і пропускною спроможністю 400 пасажирів на годину (250 пасажирів міжнародних авіаліній і 150 – внутрішніх). Очікується, що будівництво триватиме 2–2,5 роки.

Попередній матеріал
Пентагон заявив про провокацію російського літака біля Криму
Наступний матеріал
Привід пишатися: українець став чемпіоном світу з тайського боксу
Loading...

На Хортиці замайорів прапор ЄС – як у Запоріжжі безвіз святкували

Гімн "Победы", "Катюша" і сутички: як проходить 9 травня у Запоріжжі

Велопробіг із прапорами та квітами: у Запоріжжі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні