Олімпійські ігри
Олімпійські ігри Shutterstock

Олімпійські ігри-2020: який вигляд має медальний залік

Вперше в історії відбулися змагання з BMX-фристайлу

Із п'ятьма нагородами Україна на 56 місці в медальному заліку Олімпійських Ігор. Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади-2020.

Лідирує в цьому списку Китай. У нього 50 нагород, з них 23 – золоті. На другій сходинці Сполучені Штати – в них найбільше відзнак з усіх країн – 57. Далі Японія, у якої 17 золотих медалей. До п'ятірки лідерів також входять Австралія та ОКР.

Цьогоріч вперше в історії на Олімпійських Іграх відбулися змагання з BMX-фристайлу.

"Золото" серед чоловіків здобув велосипедист з Австралії Логан Мартін, "срібло" – у венесуельця Даніеля Дерса, а "бронза" – в британця Деклана Брукса. У жіночій категорії першою олімпійською чемпіонкою з BMX стала представниця Великої Британії Шарлотт Вортінґтон. Друге місце посіла американка Ганна Робертс, а третє – представниця Швейцарії Нікіта Дюкарро.

Цьогоріч на Олімпіаді в Токіо також дебютували такі види спорту, як скейтбординг та серфінг. Україна не брала участі в жодному з них.

Як повідомляв 5.UA, плавець Михайло Романчук здобув перше "срібло" для України на Олімпіаді в Токіо.

У Туреччині почали евакуацію туристів із готелів через масштабні пожежі
    Андрій Шевченко покидає збірну України: подробиці

Олімпійські ігри-2020: медальний залік після сьомого дня

Шостий день Олімпіади в Токіо: якими є результати спортсменів від України

Медальний залік Олімпійських ігор-2020: подробиці

Українська спортсменка Вікторія Ус посіла восьме місце у веслувальному слаломі на Олімпійських іграх