Ірина Коляденко
Ірина Коляденко Facebook / НОК України

Четверта медаль за годину: українська борчиня Коляденко здобула бронзу

Спортсменка здолала латвійську суперницю Анастасію Григорьєву

В українських спортсменів на Олімпійських іграх у Токіо – четверта медаль за годину. Ще одну бронзу здобула борчиня Ірина Коляденко.

У вільній боротьбі категорії до 62 кг на борцівському килимі "Макухарі Мессе" українка здолала латвійську суперницю Анастасію Григорьєву, дворазову бронзову призерку чемпіонатів світу, із рахунком 3:1.

Хоча на початку поєдинку Коляденко програла один бал, однак майже одразу ж зрівняла рахунок. А за 2 хв до кінця – збільшила перевагу й заробила ще два бали.

Загалом це вже 11-та нагорода України на Олімпіаді-2020 та 4-та – за останню годину. Національна збірна на іграх у Токіо виборола 1 золоту, 2 срібні та 8 бронзових медалей.

Раніше Жан Беленюк у фіналі з греко-римської боротьби здобув першу золоту медаль для України. Інший борець греко-римського стилю Парвіз Насібов приніс Україні другу срібну нагороду. А українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук вперше в історії нашої країни завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні.

Вартість палива на АЗС знову зросла: Мінекономіки встановило нові граничні ціни
    До визнання Європою COVID-сертифікатів у "Дії" залишився один крок – Федоров

Українського легкоатлета відсторонили від участі в Олімпійських іграх

Українська спортсменка здобула ще одну медаль: подробиці олімпійського дня

Білоруська легкоатлетка Тимановська заявила, що в Білорусі на неї чекало покарання

Україна вперше не виборола на Олімпіаді жодної медалі зі спортивної гімнастики

Стало відомо, коли білоруська легкоатлетка Тимановська вирушить до Польщі

Двоє українських спортсменів вийшли до фіналу Олімпіади з греко-римської боротьби