scu.org.ua

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування: українець Глібов виборов "срібло"

Загалом у змаганнях взяли участь 345 спортсменів із 44 країн

У Латвії відбувся Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування в бігу. Руслан Глібов завоював срібну медаль. Загалом у змаганнях взяли участь 345 спортсменів із 44 країн. Своєю чергою, українську збірну представляли дев’ять спортсменів: Руслан Глібов, Олександр Кратов, Денис Щербаков, Артем Панченко, Тарас Рачук, Олена Федорова, Олена Пітірімова, Ольга Панченко та Катерина Дзема. Про це повідомляє офіційний сайт Спортивного комітету України.

До Чемпіонату світу входили наступні дисципліни: спринтерська дистанція, середня дистанція, довга дистанція, естафета, естафета мікс. Українська команда брала участь у всіх дисциплінах.

"На жаль, більше ніхто з українців не зумів піднятися на п'єдестал. Наступним найкращим результатом було п'яте місце Олександра Кратова на середній дистанції. Варто зазначити, що Руслан Глібов на середній дистанції став одинадцятим", – зазначено у повідомленні.

У ТОП-10 Чемпіонату прорвалися дівчата в командній естафеті. Хлопці в естафеті посіли одинадцяте місце. Естафету, яка складалася з трьох етапів, пробігли Денис Щербаков, Олександр Кратов і Руслан Глібов – у хлопців; і в дівчат – Катерина Дзема, Олена Пітірімова і Ольга Панченко.

Як повідомляв 5.UA, на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів український атлет Ілля Ковтун виборов "золото".

З кінця березня цьогоріч на заробітки рушили 400 тис. українців – Ukrainianpeopleleaks
    "Відзначилися": у двох областях України знайшли порушень на більш як 150 млн грн

Чемпіонат Європи з легкої атлетики: українець виборов золото