Владислав Бережний
Владислав Бережний 5 канал

"За країну віддав усе": на Луганщині попрощалися із 22-річним бійцем Владиславом Бережним

Читайте по-русски
Армієць 54-ї ОМБр загинув від кулі ворожого снайпера поблизу Золотого. В нього залишилися дружина та двоє дітей

На Луганщині попрощалися з 22-річним Владиславом Бережним. Боєць 54-ї механізованої бригади ЗСУ загинув поблизу Золотого в ніч проти середи. В останню путь його провели в Попасній.

Це останнє відео "5 каналу" за участі кулеметника 54-ї бригади Владислава Бережного. У квітні він приїхав із передової на рідну Сватівщину попрощатися з побратимом. Багато курив і не стримував сліз. За два місяці поблизу Золотого, на тому ж спостережному посту, де загинув земляк, ворожа куля поцілила у Владислава.

"Вночі це було. Поранили спочатку одну людину в нас. Його змінив Владик. Виліз на бруствер. Виглянув, щоб короб поправити на кулеметі. І снайпер спрацював. Це десь в районі півгодини. І він спеціально сидів і чекав… Важко говорити, якщо чесно", – згадує побратим Денис.

22-річний Владислав загинув у ніч проти середи. У п'ятницю з ним прощалися в Попасній, на батьківщині його дружини. Саме тут він мріяв оселитися після завершення бойових дій. Контракт зі Збройними силами підписав, щойно став повнолітнім. Одразу вирішив – служитиме до перемоги.

"Він любив Україну. Вважав, що вона повинна бути єдиною, соборною. Це був патріот. Друг, патріот, побратим. Дуже шкода втрачати таких людей", – каже військовослужбовець Кирило.

Денис додає: "Взагалі він хлопець веселий був, на позитиві. Завжди знав, коли прийти, коли зателефонувати, коли допомогти. "Берег" всюди був. Він такий, активний. Він за свою країну, за своїх друзів, він все готовий був віддати. Ну і віддав".

У Владислава Бережного залишилися дружина та двоє дітей. Незадовго до загибелі він оновив статус у соцмережах – написав "Я живу на Донбасі! Воюю на Донбасі! За свій дім і за свою сім'ю!"

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Як зробити, щоб було вигідно нам і невигідно Кремлю – політичний оглядач
Наступний матеріал
"Ви маєте суспільство за дурнів?": під АП планують провести мітинг через заяву Зеленського про найманців РФ
Loading...

Біля дому цілковита тиша: в Переяславі-Хмельницькому прощаються з убитим хлопчиком

Закатували бойовики: на Київщині попрощалися з українським добровольцем Сергієм Кононком

"Подвиг не забудеться – ми не пробачимо окупанту": в Нікополі попрощалися із бійцем батальйону "Айдар"

Львів попрощався з загиблим поблизу Кримського воїном Романом Досяком

У Львові кілька сотень людей провели в останню путь Маркіяна Іващишина

"Мав суттєві плани на помсту": в Харкові попрощалися з 25-річним гранатометником