Прощання з Маркіяном Іващишином
Прощання з Маркіяном Іващишином 5 канал

У Львові кілька сотень людей провели в останню путь Маркіяна Іващишина

Читайте по-русски
Іващишина запам'ятали як одного з ініціаторів "Революції на граніті" 1990 року, а також співзасновника мистецького об'єднання "Дзиґа"

У Львові кілька сотень людей прийшли попрощатися з Маркіяном Іващишиним. Він помер на 53-му році життя через тромб, що обірвався.

У Домініканському соборі відбулася панахида, а поховали відомого активіста та діяча культури на Личаківському кладовищі.

Маркіяна Іващишина запам'ятали як одного з ініціаторів першої української революції 1990 року, яка дістала назву "Революція на граніті". Іващищин відомий і як засновник Студентського братства міста Лева та лідер студентських протестів кінця 80-х – початку 90-х років. Померлий був також співзасновником мистецького об'єднання "Дзиґа".

18 травня за заслуги перед державою президент Петро Порошенко нагородив Маркіяна Іващишина орденом Ярослава Мудрого.

"Він був неймовірної, космічної душі людина. Без егоїзму, без егоцентризму, він робив усе для нас всіх. Для нього було основне – це справжність, чесність, жодної матеріальної вигоди", – згадує друг родини Соломія Чубай.

Колега померлого Олесь Пограничний упевнений: "Відхід Маркіяна буде дуже відчутний для всіх нас. Воно так здається, що Львів великий, і людей багато, але людей, які формують душу міста – не так багато".

Попередній матеріал
"Моральне звернення": що буде з петицією за відставку Зеленського
Наступний матеріал
У Харкові перехожий врятував життя малюка, який випав з 6-го поверху
Loading...