Кирило Сазонов
Кирило Сазонов 5 канал

Як зробити, щоб було вигідно нам і невигідно Кремлю – політичний оглядач

Читайте по-русски
Має бути дозвіл на ввезення до ОРДЛО більшої кількості продуктів харчування, від дозволених на сьогодні 50 кілограмів

Блокаду варто ділити на дві частини: одна, яка стосується населення і покупок, і друга – що стосується підприємств. Такі спостереження в ефірі "5 каналу" висловив політичний оглядач Кирило Сазонов.

"Стосовно населення – ситуація дика. Ми туди закачуємо пенсії у великих кількостях, закачуємо виплати, ну, пенсійний туризм у нас триває – ні для кого не таємниця. А товарів туди не постачаємо: ні ковбасу, ні сир, нічого. Туди постачає Росія. Тобто, що фактично відбувається? Ми фінансуємо російських виробників, які платять податки, які, в тому числі, йдуть на російську армію", – відзначив політичний оглядач.

За словами експерта, краще б зробити навпаки – має бути дозвіл на ввезення до ОРДЛО більшої кількості продуктів харчування, від дозволених на сьогодні 50 кілограмів.

"Нехай Росія закачує туди гроші на окуповані території, а ми без проблем будемо дозволяти людям приїжджати купувати українські продукти. Нехай російські гроші працюють на українські підприємства, бізнес і оборонку. Нехай там люди їдять українські продукти. Росія, постачає туди, перепрошую, гівно. Люди самі про це пишуть", – додав політолог.

Стосовно промисловості, Сазонов наголосив, що жодної співпраці із зареєстрованими в ОРДЛО підприємствами бути не може, бо вони є незаконними за українським законодавством. Також політолог додав, що більшість економічних обмежень щодо підприємств в ОРДЛО – давно оминається, шляхом перереєстрації в Росії, Осетії, або шляхом контрабанди.

Нагадаємо, Порошенко вважає, що співпраця і дозвіл на торгівлю з ОРДЛО призведе до скасування міжнародних санкцій.

Повний запис програми дивіться тут:

 

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Ар’єв, Бірюков, Попов, Саакян – трансляції
Наступний матеріал
"За країну віддав усе": на Луганщині попрощалися із 22-річним бійцем Владиславом Бережним
Loading...