from-ua.com

Торгівля з ОРДЛО підпадає під статтю про фінансування тероризму – Луценко про заяви Кучми

  Читайте по-русски
  Луценко нагадав, що на окупованих територіях було проведено "націоналізацію" – загарбники привласнили як державну українську, так і приватну власність

  Торгівля із окупованими територіями можлива тільки у разі реєстрації підприємств на території України та сплати податків у бюджет. Як це було до 2017 року. На цьому наголосив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

  Так чільник ГПУ прокоментував учорашні заяви Леоніда Кучми, який після понад піврічної паузи повернувся до Тристоронньої контактної групи та провів переговори у Мінську. Представник України запропонував обговорити на наступних засіданнях можливість скасування економічної блокади ОРДЛО.

  Юрій Луценко нагадав, що на окупованих територіях сепаратисти, за російського сприяння, провели так звану націоналізацію і привласнили як державну, так і приватну власність. Тож соціальні виплати та торгівля із окремими районами Донецької й Луганської областей означатимуть перекладання видатків на український бюджет.

  Крім того, генеральний прокурор зауважив, що такі дії підпадають під статтю 258-5 Кримінального кодексу України щодо фінансування тероризму.

  Попередній матеріал
  "Не стріляють у відповідь ті, кого поставили до стінки", – В'ятрович прокоментував заяву Кучми
  Наступний матеріал
  "То покарали чи підвищили?": екскерівник ГУ НП Київщини очолив поліцію ООС
  Loading...