Єнот Жана
Єнот Жана 5 канал

Як на Черкащині із дроном ловили єнота, який напав на дітей – сюжет

Читайте по-русски
Тварина вже дістала ім'я. Назвали її Жанною

Єнот-розбишака завівся у Золотоноші на Черкащині. Тварина тиждень блукала вулицями та лякала містян. А нещодавно збила з ніг школярку та подряпала її. Більше розповість Яна Лимаренко.

Єнот лякав людей на вулицях Золотоноші. Востаннє тварина вибігла до дітей, які йшли до школи. Дівчинці подряпала ноги та звалила її на землю. Брат школярки намагався допомогти, але відігнати звіра не вдалося.

Прогнати єнота змогли випадкові перехожі. Після такої зустрічі діти звернулися до шкільного медпункту.

Надія Давиденко, головний лікар санаторної школи-інтернату Золотоноші, каже: "Завдяки таким небайдужим містянам нашого міста, що допомогли нашим дітям відбити напад єнота, дуже вдячні, що не лишилися осторонь нашої такої біди. І вони залишилися неушкодженими як у психічному, так і в фізичному плані".

Після інциденту чиновники вирішили шукати пухнастого нападника. Піший огляд території нічого не дав. Залучили спецтехніку.

Заступник міського голови Мар'яна Ніщенко розповідає: "Запускали дрони, аби знайти його з повітря, але безуспішно".

Знайшовся розбишака випадково, після нещасного випадку. Тварина потрапила під колеса автівки.

"Були на роботі, а тут забігає жінка і каже, біля магазину там єнот. Біля нього зібралися таксисити, діти. Каже, я все оплачу, тільки врятуйте його", – розповідає  ветеринарний лікар Володимир Косюк. 

Ще вчора його вважали агресивним звіром, а сьогодні це створіння мирно спить у клітці ветклініки. Лікарі назвали знайду Жанною. Під час огляду, смертельних травм у неї не виявили. Зробили щеплення та взяли аналізи на сказ.

"Найімовірніше, що тут травма задньої кінцівки, бо біль з’являвся, коли я оглядав лапу", – каже ветеринар.

Медики впевнені: тварина не дика та не агресивна. А напади на перехожих були швидше проханням про допомогу.

"Вона голодна, вона їла той собачий корм, вона його заковтувала, вона їсти хотіла, це потом ми уже їй м'яска збігали купили. Мабуть, це чиясь, бо видно, що домашня була", – каже ветеринарний лікар Ангеліна Олексієнко.

Знайшли Жанні вже й нову домівку. Мешкатиме тварина на території комунального підприємства, працівникам якого так і не вдалося зловити хуліганку. Там Жанну вже чекають та вважають її своїм талісманом.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаська область, "5 канал"

Попередній матеріал
На Маріупольському напрямку окупанти облаштовують нові позиції та тренують новобранців у "сірій зоні" – репортаж
Наступний матеріал
Багато "колишніх", це має доволі конкурентний вигляд – Айвазовська про новий склад ЦВК