Показують уміння. Ротація
Показують уміння. Ротація 5 канал

Виконували обов'язок із честю та гідністю: розвідники 130-го батальйону повернулися на ротацію в Дубно

Читайте по-русски
На центральній площі міста бійці показали професійні вміння, зокрема – захоплення диверсантів та правила рукопашного бою.

На ротацію з передової у Дубно, на Рівненщину, повернулися розвідники оперативного командування "Захід". Шість місяців військовослужбовці 130-го розвідувального батальйону перебували в районі проведення Операції Об’єднаних сил.

До військової частини повернулись півтисячі бійців. Зустріч відбулася на центральній площі міста. Там бійці показали професійні вміння. Зокрема, захоплення диверсантів та правила рукопашного бою. Найкращих військових нагородили державними і відомчими нагородами.

"У мене два сини, два медики, один уже багато пройшов за 9 років у цій військовій частині, а старший ось повернувся у цю частину. 3,5 місяці він був там на медичній роботі і знову хоче назад", – розповідає мати військовослужбовця ЗСУ Марія Кравчук.

Від початку російської агресії розвідники виконували бойові завдання на сході. Зокрема, працювали в Авдіївці, Пісках, на Світлодарській дузі, Станиці Луганській, у Новоайдарському районі. Брали участь у боях поблизу окупованої Горлівки.

"Робота була пророблена, важка, бо бойові дії радості нікому не приносять. Ми завжди маємо пам’ятати, що це наш обов’язок і хлопці виконали його з честю та гідністю", – наголошує боєць "Кайман".

Як повідомляв 5.UA, 36-та бригада морської піхоти повертається із передової після чергової ротації до місця постійної дислокації. На фронті бригада тримала Маріупольський напрямок. Повернення до Миколаєва – відзначили урочистою ходою.

 

Попередній матеріал
На сайті Бундестагу зареєстрована петиція щодо визнання Голодомору геноцидом українського народу – потрібні підписи
Наступний матеріал
Німеччина повернула Україні церковну грамоту Петра I, вивезену в Другу світову – чим це важливо
Loading...

280 днів війни позаду: до Миколаєва повернулася 36-та бригада морської піхоти

Після 8-ми місяців на фронті бійці 17-ї танкової бригади повернулися додому – як зустрічали вояків

Після 7 місяців війни додому повернулася 24 ОМБр ім. короля Данила: як зустрічали

"Наша військова еліта": бійці легендарної 24-ї мехбригади поділилися своїми переживаннями після повернення на Львівщину

Легендарна 93-тя бригада "Холодний Яр" повернулася з фронту додому

З хлібом-сіллю та сльозами на очах: як зустрічали бригаду захисників з Донбасу в Чернівцях – сюжет