турнір із середньовічного бою
турнір із середньовічного бою 5 канал

Втриматися і перемогти: як у Маріуполі пройшов лицарський турнір за Кубок із середньовічного бою

Читайте по-русски
Хлопці та дівчата різного віку та різних вагових категорій б'ються до останнього

Справжні лицарі на Донеччині. У Маріуполі відбувся турнір із середньовічного бою. Боротися за Кубок України з'їхалося пів сотні спортсменів з усієї країни. За поєдинками стежив журналіст Данило Солодов.

Один поєдинок лицарів триває не більше ніж десять хвилин. Хлопці та дівчата різного віку та різних вагових категорій б'ються до останнього.

Максим до Маріуполя на лицарські змагання приїхав із Києва.

"Завдання – повалити команду суперника на землю. Це можна зробити купою різних способів, наприклад забити зброєю, щоб йому було боляче і вони впали чи збити, коли біжите", – каже хлопець.

Максим згадує, як на попередніх змаганнях йому добряче дісталося.

"Били так, що впав і гасло у мене в очах. Коли у вас третій удар по голові, то просто темніє в очах і ви нічого не бачите", – пояснює учасник змагань.

Ось просто зараз проходить середньовічний лицарський бій. У повноконтактній битві використовують сталеву, але негостру зброю та захисне спорядження. Тож на одному воїні може бути близько 30 кілограмів обладунків.

Є на турнірі і лицарки. Катерина змагатися приїхала теж зі столиці. У поєдинку здобула перемогу. Дівчина тренується вже четвертий рік.

"Дівчата змагаються на рівні з чоловіками, і з розвитком цього спорту почали засновувати жіночі номінації. Цей спорт не є травматичним, тому що обладунок досить добре захищає", – пояснює Катерина Умярова.

Основне завдання на поєдинку – втриматися та перемогти суперника. Глядачі без масок, юрмляться біля арени – знімають відео і хвилюються за учасників.

дорово, шумно, красиво, дуже цікаво. Я думаю, відчуваєш, хоч і екіпірування там серйозне, але все одно ударів завдають з усієї сили", – вважає мешканець Маріуполя Дмитро.

Щоб завоювати Кубок України у першій лізі, лицарі повинні кілька разів вийти на поєдинок. Ще – перемогти командою, потім у парі й віч-на-віч.

Данило Солодов, Ілля Муравський Донецька область, 5 канал. Твій, український.

Попередній матеріал
Смертельна ДТП за участю п'яного поліцейського: водій виявився сином кандидатки в депутати Київщини
Наступний матеріал
Бите скло, пакети й побутове сміття: як рибоохоронці Черкас прибирали непотріб на островах Дніпра
Loading...