У Дніпрі вперше використали телескопічний маніпулятор
У Дніпрі вперше використали телескопічний маніпулятор 5.ua

Вперше в Україні: у Дніпрі для прибирання аварійних дерев почали використовувати телескопічний маніпулятор – фото

Читайте по-русски
Ця техніка дає змогу прибрати великогабаритні дерева і при цьому не залучати додаткову техніку й альпіністів

У Дніпрі презентували сучасну машину для видалення аварійних дерев – високопродуктивний телескопічний маніпулятор. У Європі таких авто близько десяти, а в Україні така машина поки що єдина. Про це пише 5.UA. 

Серед основних переваг телескопічного маніпулятора – те, що ця техніка здатна видаляти великогабаритні дерева без залучення додаткової техніки та альпіністів. Відтепер на такі роботи в комунальників йде значно менше часу, а сам процес видалення дерев став більш безпечним.

26 квітня, під час видалення великого дерева на одній із вулиць Дніпра, заступник міського голови Михайло Лисенко сказав: "Завдяки такій сучасній техніці можемо видаляти дерева будь-якої висоти без залучення вишки, кранів тощо".

У Дніпрі вперше використали телескопічний маніпулятор
У Дніпрі вперше використали телескопічний маніпулятор5.ua

Він також говорить, що сам процес досить швидкий, незалежно від того, чи є поруч лінії електропередач.

"Наприклад, якщо раніше на видалення великого дерева необхідно було до 5-6 годин, то зараз – 45 хвилин. Спиляна гілка плавно опускається. А раніше були такі випадки, коли гілка падала з висоти на асфальт і завдавала пошкоджень. Словом, зараз цей процес – максимально швидкий і безпечний. У планах на цей рік – видалити 2,5 тис. сухих й аварійних дерев, натомість висадити – 10, 5 тис. нових", – говорить Лисенко.

Видалене дерево одразу потрапляє до сучасної потужної дробарки на переробку. Після всіх робіт – гілок на місці не залишається.

Машина Bobcat TR60.250 – високопродуктивний телескопічний маніпулятор з поворотною платформою, здатний підіймати вантажі на висоту до 25 метрів. Оснащений виносними опорами підйомник забезпечує повну безпеку і стійкість під час проведення робіт.

Головний бригадир підрядної організації, яка обрізає та видаляє дерева, Роман Нюнін каже: "Роботою новенької сучасної машини, власне, і самим процесом видалення дерева, керує водій-оператор. Техніка розкладається швидко, упродовж 30 секунд: виводиться стріла, фриза підноситься до гілки. Після, пересвідчившись, що захват гілки добрий, її спилюють. У кабіні оператора є екран для чіткого відстежування процесу. Ця машина застосовуватиметься передусім для спилювання найвищих і найтяжчих дерев, зокрема й тополь. Серед переваг цього телескопічного маніпулятора – можливість працювати у важкодоступних місцях, не застосовуючи кран, троси, катеринку та іншу додаткову техніку і людський ресурс".

Читайте також: Підвищення тарифів на "комуналку": що в Мінсоцполітики обіцяють одержувачам субсидій

Попередній матеріал
"Головне – відкинути бізнесові вигоди": стало відомо, як відбувався відбір учасників будівництва укриття для ЧАЕС
Наступний матеріал
Ізраїль вивчає зв'язок між щепленням Pfizer та проблемами із серцем у молоді
Loading...

Киянам цього місяця доведеться заплатити за опалення більше – яка причина

Гуркіт і сморід: в яких умовах живуть мешканці Харкова після обвалу колектора по сусідству

Тарифи на комуналку та субсидії: що буде з цінами з 1 березня

Із 1 квітня може зрости тариф на передачу електроенергії – регулятор попередньо схвалив підвищення

Нарахування за комуналку за грудень зросли на більш як 25%

Вітренко: Знижені платіжки за газ прийдуть тільки у березні