.
. 5 канал

"Головне – відкинути бізнесові вигоди": стало відомо, як відбувався відбір учасників будівництва укриття для ЧАЕС

  Читайте по-русски
  Розробники проєкту проходили жорсткий відбір, перш ніж стати до виконання задачі

  Головною під час будівництва нового укриття над зруйнованим енергоблоком ЧАЕС мала бути відсутність будь-яких бізнесових або політичних вигод для учасників проєкту – наголосив член-кореспондент НАНУ Сергій Рябченко. Про це йдеться у сюжеті "5 каналу".

  "Міжнародний контроль будівництва організували так: керуватися не вигодою чи політичними міркуваннями, а саме діловими міркуваннями. Я вважаю, що організовано це було як слід", – переконаний він.

  Тож і розробники проєкту проходили жорсткий відбір, перш ніж стати до виконання задачі.

  Переможці тендеру, розробники проєкту з Італії, згадують: тоді, у 2012-му, важливо було знайти надійних партнерів. Вимоги до проєкту і контроль МАГАТЕ були вкрай високими. Тож на десятки запитів італійці з усього світу отримали одиниці відповідей.

  "Серед усіх претендетів розробником проєкту було обрано компанію Metinvest Europe. Вона й розпочала виготовлення конструкцій на італійському заводі Cimolai", – йдеться в матеріалі.

  Зазначається також, що в тендері з постачання металу перемогла українська "Азовсталь", адже вона мала досвід і готовність до виконання найскладніших процесів.

  Попередній матеріал
  Румунія оголосила персоною нон грата заступника військового аташе Росії та висилає його із країни
  Наступний матеріал
  Вперше в Україні: у Дніпрі для прибирання аварійних дерев почали використовувати телескопічний маніпулятор – фото
  Теги:
  Loading...