Заборгованість за газ
Заборгованість за газ bigmir.net

Для отримувачів пільг і субсидій: Мінсоцполітики спростило зміну газопостачальника – подробиці

  Читайте по-русски
  Тепер клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти Управління соціального захисту населення (УСЗН) про зміну постачальника

  Мінсоцполітики спростило процедуру інформування про зміну постачальника газу для вразливих категорій населення – побутових клієнтів, які отримують субсидії чи пільги. Про це повідомили в НАК "Нафтогаз України".

  "Клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти Управління соціального захисту населення (УСЗН) про зміну постачальника та щомісячну ціну газу, адже тепер між постачальниками та органами соцзахисту налагоджено обмін даними в електронному форматі", – йдеться в повідомленні.

  Мінсоцполітики довело до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних державних адміністрацій та КМДА спрощену процедуру інформування про зміну постачальника для пільгових категорій населення та отримувачів субсидій.

  Міністерство також повідомило, що в умовах пандемії місцеві управління соцзахисту населення не повинні вимагати від отримувачів пільг та субсидій додаткового підтвердження чи довідок щодо зміни постачальника.

  Як повідомляв 5.UA, із 1 січня в Україні зросла вартість газу та був скасований – тим же Кабінетом Міністрів – пільговий тариф на електроенергію. Країною прокотилися численні акції протесту. Люди перекривали дороги та пікетували облгази.

  Своєю чергою в Міжнародному валютному фонді висловили стурбованість тим, що український уряд вирішив повернутися до регулювання цін на газ для побутових споживачів, адже Україна роками обіцяє МВФ лібералізувати ринок газу.

  Попередній матеріал
  Снігопади й хуртовини заблокували низку доріг в Україні: де саме
  Наступний матеріал
  Охорона здоров'я і безпека праці: меткомбінат у Маріуполі отримав міжнародний сертифікат відповідності
  Loading...

  Після 413 днів простою: у Данії відновили будівництво "Північного потоку-2"

  Вибух газу у Франції: кількість постраждалих збільшилася

  Отруїлися чадним газом: під Києвом загинули троє людей – серед них дитина

  Для 13 облгазів знизили ціну на розподіл газу

  Герасимов у Раді нагадав Тимошенко про газові схеми з Росією

  "Українцям не потрібні додаткові субсидії": депутат згадав слова уряду щодо обіцянок знизити тарифи