Сертифікат
Сертифікат Обозреватель

Охорона здоров'я і безпека праці: меткомбінат у Маріуполі отримав міжнародний сертифікат відповідності

  Читайте по-русски
  Сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 45001 буде діяти три роки

  Меткомбінат ім.Ілліча Групи Метінвест отримав сертифікат про те, що Система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці відповідає міжнародним стандартам. Про це повідомляє "Обозреватель" із посиланням на прес-службу компанії.

  Зазначається, що сертифікаційний аудит на меткомбінаті проводили офіційні представники групи компаній TÜV SÜD в Україні ТОВ "Технічні та управлінські послуги".

  За підсумками аудиту, меткомбінат отримав сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 45001, який буде діяти три роки.

  "Життя і здоров'я співробітників – головна цінність для нас. Щоб побудувати ризик-орієнтоване підприємство, необхідно постійно вдосконалюватися, впроваджувати нові технології, спрямовані на запобігання або зменшення небажаного впливу небезпечних чинників на кожному етапі виробництва. Тільки системний підхід – запорука успішної роботи підприємства і безпеки співробітників", – розповів директор з охорони праці, промислової безпеки та екології меткомбінату ім. Ілліча Олег Астаф'єв.

  Він додав: "Аудитори вкотре високо оцінили рівень організації в області охорони здоров'я і безпеки праці на комбінаті. Правильність наших дій підтверджена сертифікатом незалежного аудиту".

  Попередній матеріал
  Для отримувачів пільг і субсидій: Мінсоцполітики спростило зміну газопостачальника – подробиці
  Наступний матеріал
  НАБУ втретє вимагає від Офісу Генпрокурора повернути їм справу заступника голови ОП Татарова
  Теги:
  Loading...