Василь Полюсов
Василь Полюсов Фото zabor.zp.ua

Депутат Запорізької міськради від "ОПЗЖ" з мільйонними статками заборгував за комуналку – ЗМІ

Читайте по-русски
Позаторік депутат задекларував власний дохід від підприємницької діяльності в розмірі 1,25 мільйона гривень

Депутат Запорізької міськради від партії "Опозиційна платформа" – "За життя" Василь Полюсов має заборгованість за опалення та постачання гарячої води перед концерном "Міські теплові мережі". Так, з вересня 2015 року по вересень 2019 року сума боргу становила 49 тисяч 361 гривні 33 копійки. Про це йдеться в ухвалі Хортицького районного суду, пише місцеве видання "Запорізький проєкт розслідувань".

Наприкінці 2019 року концерн "МТМ" звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з депутата. На початку 2020 року Полюсова та його дружину офіційно викликали до суду з приводу цієї справи.

10 березня 2020 року Хортицький районний суд Запоріжжя ухвалив рішення на користь "МТМ" та вказав стягнути вказану заборгованість з абонента, а також судові витрати концерну по сплаті судового збору в сумі 1921 грн. Втім, на ресурсі судової влади України не вказано, що це рішення набрало законної сили, ймовірно, воно оскаржується депутатом.

Рішення Хортицького суду
Рішення Хортицького судуzr.zp.ua

При цьому згідно з декларацією депутата за 2019 рік, Василь Полюсов з дружиною має у власності, крім житлового будинку, 3 квартири – 51,29 кв.м., 68,66 кв.м. та на 154,05 кв.м. Позаторік депутат задекларував власний дохід від підприємницької діяльності в розмірі 1,25 мільйона гривень і готівку – 400 тисяч гривень та 15 тисяч доларів.

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2020 року в Запоріжжі новообрані депутати побилися під час голосування за голову облради

Попередній матеріал
Ні грошей, ні бебі-боксів: після монетизації "Пакунку малюка" майже 15 тис. дітей не отримали допомоги за програмою
Наступний матеріал
Маніпуляції президента: аналіз інтерв’ю Зеленського від VoxCheck
Loading...